بازدید از پارک صنعتی شوراندام

reza_admin
پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۳ - ۱۲:۵۰
بازدید از پارک صنعتی شوراندام

پنج‌شنبه مورخ 13اسد 1401

محترم مولوی قدرت‌الله جمال معین وزارت صنعت و تجارت در سفرشان به ولایت قندهار از پارک صنعتی شوراندام این ولایت بازدید کرد.

معین امور صنعت و تجارت از تمام بخش‌های این پارک دیدن نموده و روی ساحات پلان‌شده که شامل سرک‌ها و آب‌روها می‌باشد، تأکید کرده و به مسئولیت هدایت دادن تا کارها را مطابق به پلان به انجام برسانند.

قابل یادآوری است که آقای مولوی جمال را در این سفر یک تیم تخنیکی از مرکز وزارت صنعت و تجارت به شمول محترم مولوی محمدزمان ناصری رئیس انکشاف و تطبیق پالیسی ریاست پارک‌های صنعتی همراه‌ای می‌کند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۳:۲۹
Background image

 جلسه هیئت مدیره اداره انکشاف صادرات کشمش، میوه‌جات، سیزیجات و نباتات طبی برگزار گردید

جلسه هیئت مدیره اداره انکشاف صادرات کشمش، میوه‌جات، سیزیجات و نباتات طبی تحت ریاست محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت و رئیس هیئت مدیره این اداره

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۸ - ۱۴:۵۳
Background image

استماع مشکلات تاجران در بندرحیرتان

در جلسه که تحت ریاست محترم الحاج نورالدین عزیزی وزیر صنعت و تجارت با حضور نمایندگان اداران ذیدخل و اعضای سکتور خصوص مشکلات تاجران بندر حیرتان استماع و راه‌حل‌های آن جستجو گردید.

پنجشنبه ۱۴۰۲/۶/۱۶ - ۹:۴۱
Background image

شریک‌سازی نگرانی‌های تاجران کشور در ملاقاتی با سفیر پاکستان

محترم الحاج نورالدین عزیزی وزیر صنعت و تجارت با محترم عبیدالرحمن نظامانی سفیر جمهوری اسلامی پاکستان مقیم کابل در دفتر شان ملاقات نموده، مشکلات و نگرانی‌های تجار کشور را با وی در میان. . .

BACK TO NEWS