برگزاری جلسۀ هماهنگی به منظور معرفی و شناسایی بهتر تولیدات داخلی

reza_admin
پنجشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۱ - ۸:۴۰
برگزاری جلسۀ هماهنگی به منظور معرفی و شناسایی بهتر تولیدات داخلی

چهارشنبه ۲۰ اسد ۱۴۰۰

جلسۀ هماهنگی به منظور شناسایی بهتر تولیدات و فراهم آوری تسهیلات لازم برای حمایت از صنایع تولیدی کشور تحت ریاست سیدمحسن سادات رئیس عمومی پارک­های صنعتی و امور صنایع وزارت صنعت و تجارت و با اشتراک هیأت رهبری اتاق صنایع و معادن از مرکز و ولایات حضوری و آنلاین در سالون کنفرانس­ عبدالمجید زابلی وزارت صنعت و تجارت برگزار شد.

در آغاز این جلسه، سیدمحسن سادات رئیس عمومی پارک­های صنعتی و امور صنایع گفت که مطابق به هدایت مقام عالی ریاست جمهوری؛ وزارت صنعت و تجارت و اتاق صنایع و معادن افغانستان در هماهنگی به منظور شناسایی بهتر تولیدات داخلی و فراهم آوری تسهیلات لازم برای حمایت از صنایع تولیدی کشور به طور مشترک کار نمایند.

آقای سادات همچنین گفت که وزارت صنعت و تجارت از اتاق صنایع و معادن می­خواهد که محصولات شرکت­های تولیدی داخلی را به این وزارت معرفی نمایند و این وزارت در نشر تبلیغات، بازاریابی و معرفی آن به خریداران آنان همکاری نمایند.

شیرباز کمین­زاده رئیس عمومی اتاق صنایع و معادن افغانستان گفت که آنان محصولات تمامی شرکت­های تولیدی صنایع کشور به وزارت صنعت و تجارت معرفی نموده و همچنین لست مشکلات صنعت کاران در عرصه­های مواد خام، تعرفه مواد خام، تامین برق مورد نیاز و چگونگی حمایت دولت از صنایع داخلی را با وزارت صنعت و تجارت شریک می­سازند.

مطابق به هدایت مقام عالی ریاست جمهوری، سلسله جلسه­های وزارت صنعت و تجارت و اتاق صنایع و معادن به منظور شناسایی بهتر تولیدات و فراهم آوری تسهیلات لازم برای حمایت از صنایع داخلی به طور منظم برگزار می­شود.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۲ - ۱۲:۴۴
Background image

دیدار سرپرست وزارت صنعت و تجارت با فابریکه‌داران

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با فابریکه‌داران فازدوم پارک صنعتی جمعه‌محمد محمدی دیدار و در مورد مشکلات و پیشنهادات‌شان بحث و تبادل‌نظر کرد.

پنجشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۲ - ۱۰:۵۶
Background image

مشوره با تاجران واردکننده‌ی تیل

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با جمع از تاجران واردکننده‌ی تیل ولایت‌های قندهار، فراه و نیمروز در تالار کنفرانس‌های مقام این وزارت دیدار و در مورد ورد تیل بی‌کیفیت به. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۲ - ۱۰:۵۲
Background image

جلسۀ مشورتی و نظرخواهی با واردکنندگان مواد نفتی و گاز مایع برگزار گردید

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با تاجران و واردکنندگان موادنفتی و گازمایع روی عوامل بلندرفتن قیمت‌ها، شناسایی مشکلات و راه‌های حل پیشنهادی به منظور افزایش حجم واردات. . .

BACK TO NEWS