دیدار محترم الحاج عزیزی با مسئولین سکتورپلاستیک کشور

reza_admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۸/۲۵ - ۱۵:۵۱
دیدار محترم الحاج عزیزی با مسئولین سکتورپلاستیک کشور

چهارشنبه مورخ 21ربیع‌الثانی 1444 / 25عقرب 1401

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با مسئولین فابریکه‌های تولیدی پلاستیک کشور در تالارمقام این وزارت دیدار کرد.

در آغاز محترم الحاج نورالدین عزیزی ضمن قدردانی از حضور مسئولین سکتورپلاستیک در این جلسه، اظهار داشت که در آخرین جلسه کابینه در مورد کیفیت تولید پلاستیک و درخواست تعداد از تاجران واردکننده‌ با در نظرداشت حمایت از فابریکه‌های سکتورپلاستیک بحث صورت گرفت.

در ادامه آقای الحاج عزیزی اضافه کرد که ما امروز شما را از همین سبب زحمت دادیم تا در مورد کیفیت پلاستیک، پیشنهادات شما برای بهبود کیفیت آن گتفگو نمایم.

متعاقباً مسئولین فابریکه‌های سکتورپلاستیک کشور در مورد نوعیت تولیدات، کیفیت پلاستیک، قیمت موادخام و حمایت کشورهای صادرکنند‌ه‌ی موادخام از فابریکه‌های سکتورپلاستیک صحبت نموده، تأکید کردند که تولید پلاستیک به شکل رول وخریطه‌ها از موادخام جدید و خریطه‌های کثافت از مواد بازیافتی تولید می‌شود. اما متأسفانه تولیدات پلاستیکی به اسم تولیدات وطن از خارج بخاطر تضعیف کردن تولیدات داخلی کشور از کشورهای همسایه وارد می‌شود.

در اخیر محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت از آنها خواست تا در رابطه به مالیه و بالابردن عواید همکار ا.ا باشند و تلاش صورت گیرد تا کیفیت تولیدات از قبل معیاری‌تر شود.

همچنین آقای الحاج عزیزی از آنها خواست که معلومات کامل را در مورد تولیدات و کیفیت آن به این وزارت شریک نمایند که آنها هم در قسمت بالابردن کیفیت تولیدات سکتورپلاستیک، پرداخت مالیه و شریک نمودن معلومات تعهد کردند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۱/۹/۶ - ۸:۲۷
Background image

دعوت از سرمایگذاران جمهوری اسلامی ایران جهت سرمایگذاری در افغانستان

محترم الحاج نورالدین عزیزی وزیر صنعت وتجارت با شماری از سرمایگذاران جمهوری اسلامی ایران دیدار و برنامه های آنان در رابطه به چگونگی سرمایگذاری در بخش‌های صنایع و استخراج معادن در. . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۹/۶ - ۸:۲۰
Background image

بزرگترین محموله‌ی میوه‌خشک و زعفران کشور از راه زمین به اروپایی، استرالیا و کانادا صادر شد

محفلی که به همین مناسبت دایر گردیده بود، محترم مولوی قدرت‌الله جمال معین وزارت صنعت و تجارت، محترم خان‌جان الکوزی رئیس اتاق مشترک افغانستان – پاکستان، بزرگان ا.ا و سکتورخصوصی حضور. . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۸/۲۹ - ۱۰:۸
Background image

اشتراک شرکت‌های افغانستان در نمایشگاه‌ی کشور چین

ششمین نمایشگاه‌ی صادرات و واردات کشور چین و کشورهای جنوب آسیا و بیست و ششمین نمایشگاه‌ی کنمینک با حضور شرکت‌های از افغانستان افتتاح شد.

BACK TO NEWS