اطلاعیه-نمایشگاه ٢٠٢٠، دبی

yonus_shafaq
یکشنبه ۱۳۹۹/۶/۱۶ - ۱۰:۴۵
اطلاعیه-نمایشگاه ٢٠٢٠، دبی

نمایشگاه 2020 دبی، که بدلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده بود، با اشتراک افغانستان و بیش از ١٩٢کشور و سازمان­های منطقه ای و جهانی بر گزار می گردد. این نمایشگاه در شهر  دبی امارات متحده عربی از تاریخ ٠١ اکتوبر سال ٢٠٢١ الی ٣١ مارچ  ٢٠٢٢ به مدت شش ماه، ١٥ ساعت در روز و ٧ روز در هفته  میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.

جمهوری اسلامی افغانستان یک تعمير سه طبقه­یی (پاويليون) را در منطقه "فرصت های نمایشگاه" اداره می­نماید. وزارت صنعت و تجارت در حال برنامه ریزی برای فعالیت­ها و برنامه­های مرتبط به این نمایشگاه می­باشد. مطمئنا شرکت­ها و نهاد های خصوصی و دولتی این فرصت استثنایی را از دست نخواهند داد. علاقمندان می­توانند جهت اشتراک در این نمایشگاه و دریافت معلومات در مورد جزئیات آن،  با  ریاست تدویر نمایشگاه های این وزارت در تماس شوند.

شماره های ارتباطی:

واتسپ نمبر 0093766660522 :

واتسپ نمبر   0093747626577 :

ايميل ادرس expo2020.afghanistan@gmail.com:

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۹ - ۱۹:۳۱
Background image

دیدار با شماری از اعضای پارلمان و شخصیت های ملی

شماری از اعضای پارلمان افغانستان، تاجران و شخصیت ملی با محترم نثاراحمد غوریانی نامزدوزیر و سرپرست وزارت صنعت و تجارت بصورت جداگانه دیدار نمود. درین نشست، آقای غوریانی در زمینه فرصت ها،. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۹ - ۱۵:۱۶
Background image

دیدار با اعضای اتاق تجارت و تاجران حوزه‌ی غرب

نثاراحمد غوریانی نامزدوزیر و سرپرست وزارت صنعت و تجارت با اعضای محترم اتاق تجارت و سرمایه‌گذاری و تاجران حوزه‌ی غرب کشور دیدار و گفت‌وگو کرد

چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۹ - ۱۵:۱۲
Background image

دیدار نثاراحمد غوریانی با صنعت‌کاران قالین

نثاراحمد غوریانی نامزدوزیر و سرپرست وزارت صنعت و تجارت با صنعت‌کاران قالین در تالار کنفرانس‌های مقام رهبری این وزارت دیدار و روی مشکلات

BACK TO NEWS