برگزاری کارگاه‌ی نظرسنجی بخاطر تعدیل و غنامندی قانون سرمایه‌گذاری خصوصی

reza_admin
شنبه ۱۴۰۰/۴/۲۶ - ۹:۵۰
برگزاری کارگاه‌ی نظرسنجی بخاطر تعدیل و غنامندی قانون سرمایه‌گذاری خصوصی

پنج‌شنبه ۲۴ سرطان ۱۴۰۰

کارگاه‌ی نظرسنجی بخاطر تعدیل و غنامندی قانون سرمایه‌گذاری خصوصی با حضور محمدسلیمان بن‌شاه معین امور صنعت و تجارت، عطاالله نصیب رئیس واحد تسهیل سرمایه‌گذاری ریاست عمومی اداره‌ی امور ریاست جمهوری، خان‌جان الکوزی معاون فدراسیون اتاق‌های افغانستان، شفیق‌الله عطایی رئیس اجرای اتاق تجارت و سرمایه‌گذاری، روئسای سکتورخصوصی و شماری از تاجران ملی از طرف واحد تسهیل سرمایه‌گذاری برگزار شد.

محمدسلیمان بن‌شاه معین وزارت صنعت و تجارت گفت که دریافت نظریات و پیشنهادات سکتورخصوصی در تعدیل قانون سرمایه‌گذاری خصوصی برای جذب سرمایه‌گذاری‌ها در سکتورهای مختلف و عملی‌شدن این قانون یکی از راه‌ها برای رشد سرمایه‌گذاری در کشور می‌باشد.

آقای بن‌شاه افزود که وزارت صنعت و تجارت برای جذب سرمایه‌گذاری‌ها در سکتورهای مختلف، برند سرمایه‌گذاری در افغانستان را به زبان‌های مختلف دنیا تدوین کرده و بسته‌های معلوماتی سرمایه‌گذاری را با سرمایه‌گذاران کشورهای منطقه و جهان شریک کرده و شریک می‌کند.

خان‌جان الکوزی، شفیق‌الله عطایی و نمایندگان سکتورخصوصی ضمن سپاس‌گذاری از حمایت‌های جلالتمآب رئیس جمهور از سرمایه‌گذاران؛ نظریات و پیشنهادات‌شان را بخاطر تعدیل قانون سرمایه‌گذاری خصوصی با واحد تسهیل سرمایه‌گذاری شریک کردند.

وزارت صنعت و تجارت به منظور جذب سرمایه‌گذاری‌ها در 8پارک صنعتی زمین آماده‌ی توزیع دارد و در آینده‌ی نزدیک در چندین پارک صنعتی دیگر برای سرمایه‌گذاران زمین توزیع خواهد کرد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۲/۳۱ - ۱۵:۱۱
Background image

نمایش محصولات و تولیدات کشور در اکسپو 2022

به تعداد 6شرکت از سکتورسنگ‌های قیمتی افغانستان در نمایشگاه‌ی بین‌المللی 2022 اشتراک نموده است.

پنجشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۹ - ۱۳:۵
Background image

نشست با سرمایه‌گذاران مقیم امارات متحده‌ی عربی

در سفر هیئت عالی رتبه ا.ا.ا. به امارات متحده‌ی عربی، نشستی با حضور محترم معاون نخست و اقتصادی رئیس‌الوزا، سرپرست وزارت صنعت و تجارت، سرپرست اطلاعات و فرهنگ

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۲/۲۷ - ۱۴:۱۶
Background image

بحث در مورد مشکلات فابریکه‌داران

جلسه‌ی تحت ریاست محترم سیدعبدالعظیم قریشی رئیس عمومی پارک‌های صنعتی و امورصنایع وزارت صنعت و تجارت با اشتراک تعدادکثیری از صنعت‌کاران و فابریکه‌داران

BACK TO NEWS