تجلیل از روز همبستگی زنان در وزارت صنعت و تجارت

yonus_shafaq
دوشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۲۴
تجلیل از روز همبستگی زنان در وزارت صنعت و تجارت

دوشنبه ۱۸ حوت ۱۳۹۹

از هشتم مارچ روز همبستگی زنان در وزارت صنعت و تجارت با راه‌اندازی نمایشگاه و تقدیر از بانوان متشبث با حضور روئسا و کارمندان بانوی این وزارت در تالار عبدالمجیدخان زابلی تجلیل به عمل آمد.

در این برنامه، نصیراحمد محمدی رئیس عمومی مالی و اداری وزارت صنعت و تجارت تأکید کرد که این وزارت برنامه‌های را برای گسترش فعالیت‌های تجارتی و صنعتی زنان به زودی عملی خواهد کرد.

از سوی هم افسانه رحیمی رئیس اتاق تجارت و صنایع زنان افغانستان از همکاری‌های وزارت صنعت و تجارت برای بهترشدن وضعیت زنان متشبث سپاس‌گذاری کرد.

در این مراسم برای ده تن از بانوان متشبث زن که در راستای رشد صنعت و تجارت و ایجاد اشتغال‌زایی برای بانوان در سال ۱۳۹۹ نقش موثر داشتند به رسم یادبود از سوی وزارت صنعت و تجارت به همکاری اتاق تجارت و صنایع زنان افغانستان تندیس اهدا شد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۱/۲۶ - ۹:۱۵
Background image

اطلاعیه

بدین وسیله به اطلاع عموم شهروندان محترم رسانیده می‌شود؛ در صورت شناسایی دکان‌دارانی که بر خلاف قانون حمایت از مستهلک دست به گران فروشی، احتکار موادغذایی و فروش موادمصرفی تاریخ‌گذشته می. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۱/۲۵ - ۹:۴
Background image

فراهم‌سازی تسهیلات برای افزایش صادرات گیاه‌ی هنگ به هندوستان

نخستین جلسه‌ی مشورتی پیرامون رسیدگی به مشکلات و فراهم‌آوری تسهیلات لازم به روند صادرات هنگ افغانستان به هندوستان از سوی وزارت صنعت و تجارت با اشتراک نمایندگان سفارت جمهوری اسلامی. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۱/۲۵ - ۸:۵۱
Background image

برگزاری کنفرانس ترویج زعفران افغانستان

اتشه‌ی تجارتی وزارت صنعت و تجارت مقیم ممبی کنفرانس آنلاین ترویج زعفران افغانستان و اتصال تجارتی تاجران افغانستان – هندوستان را با همکاری جنرال قنسلگری جمهوری اسلامی افغانستان در شهر. . .

BACK TO NEWS