دیدار با شماری از اعضای پارلمان و شخصیت های ملی

yonus_shafaq
چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۹ - ۱۹:۳۱
دیدار با شماری از اعضای پارلمان و شخصیت های ملی
۹ میزان ۱۳۹۹
شماری از اعضای پارلمان افغانستان، تاجران و شخصیت ملی با محترم نثاراحمد غوریانی نامزدوزیر و سرپرست وزارت صنعت و تجارت بصورت جداگانه دیدار نمود.
درین نشست، آقای غوریانی در زمینه فرصت ها، زمینه های رشد صنعت صنایع داخلی و جایگاه تجارت افغانستان در منطقه و جهان صحبت نمود. ایشان رشد سکتور خصوصی، بخصوص صنایع داخلی و صادرات افغانستان را محصول همکاری دوجانبه سکتور خصوصی و حکومت خوانده از وکلای پارلمان، تاجران و سرمایگذاران کشور خواست تا با تشریک مساعی و نظریات سازنده شان با وزارت صنعت و تجارت بیشتر از پیش همکاری نمایند.
اشتراک کنندگان ضمن صحبت، تقرر آقای غوریانی به عنوان سرپرست و نامزد وزیر وزارت صنعت و تجارت را یک اقدام نیک خوانده از آن اعلام حمایت نمودند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۷ - ۱۹:۵۸
Background image

موافقتنامه همکاری های دوجانبه گمرکی میان افغانستان و پاکستان به امضاء رسید

موافقتنامه همکاری های دوجانبه گمرکی میان گمرکات افغانستان و بورد گمرکات پاکستان با حضور داشت محترم نثاراحمد غوریانی نامزد وزیر و سرپرست وزارت صنعت وتجارت و نمایندگان سکتور خصوصی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۷ - ۱۵:۵۵
Background image

آغاز ثبت نام برای دور چهارم نمایشگاه بین المللی واردات چین (CIIE)؛

​​​​​​​نمایشگاه بین المللی واردات چین (CIIE) مهمترین و بزرگترین نمایشگاه واردات چین می باشد که از سال ۲۰۱۸ الی اکنون بطور سالانه از تاریخ ۵ الی ۱۰ نوامبر سال میلادی در شهر شانگهای. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۶ - ۱۶:۵
Background image

جلسه تخنیکی بررسی مشکلات تجارتی- ترانزیتی افغانستان- پاکستان برگزار گردید

جلسه مشترک تخنیکی بررسی مشکلات تجارتی- ترانزیتی افغانستان- پاکستان در وزارت تجارت پاکستان با اشتراک محترم نثاراحمد غوریانی نامزد وزیر و سرپرست وزارت صنعت وتجارت و محترم عبدالرزاق داوود. . .

BACK TO NEWS