دیدار نثاراحمد غوریانی با سفیر جمهوری اسلامی ایران

yonus_shafaq
شنبه ۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۸:۷
دیدار نثاراحمد غوریانی با سفیر جمهوری اسلامی ایران
نثاراحمد غوریانی نامزدوزیر و سرپرست وزارت صنعت و تجارت جمهوری اسلامی افغانستان در دفتر کارشان با محترم بهادر امینیان سفیر جمهوری اسلامی ایران مقیم کابل دیدار و گفت‌وگو کرد.
آقای غوریانی در حضور ناهید فرید عضو مجلس نمایندگان و شماری از تاجران و صنعت‌گران ایرانی اظهار داشت که زمینه‌های سرمایه‌گذاری برای تاجران داخلی و خارجی در افغانستان نسبت به سال‌های قبل بیشتر مساعد بوده و تأکید ورزیدند؛ تمام تسهیلات برای سرمایه‌گذاران خارجی فراهم است.
در این نشست سفیر جمهوری اسلامی ایران از استقبال شهروندان کابل از نمایشگاه «خدمات انجنیری، مخابرات و برق» که طی سه روز در کابل برگزار گردیده بود، قدردانی کرد.
در اخیر بانو ناهید فرید منحیث نماینده مردم در مجلس از سرمایه‌گذاری کشورهای خارجی در کشور حمایت نمود.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۷ - ۱۹:۵۸
Background image

موافقتنامه همکاری های دوجانبه گمرکی میان افغانستان و پاکستان به امضاء رسید

موافقتنامه همکاری های دوجانبه گمرکی میان گمرکات افغانستان و بورد گمرکات پاکستان با حضور داشت محترم نثاراحمد غوریانی نامزد وزیر و سرپرست وزارت صنعت وتجارت و نمایندگان سکتور خصوصی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۷ - ۱۵:۵۵
Background image

آغاز ثبت نام برای دور چهارم نمایشگاه بین المللی واردات چین (CIIE)؛

​​​​​​​نمایشگاه بین المللی واردات چین (CIIE) مهمترین و بزرگترین نمایشگاه واردات چین می باشد که از سال ۲۰۱۸ الی اکنون بطور سالانه از تاریخ ۵ الی ۱۰ نوامبر سال میلادی در شهر شانگهای. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۶ - ۱۶:۵
Background image

جلسه تخنیکی بررسی مشکلات تجارتی- ترانزیتی افغانستان- پاکستان برگزار گردید

جلسه مشترک تخنیکی بررسی مشکلات تجارتی- ترانزیتی افغانستان- پاکستان در وزارت تجارت پاکستان با اشتراک محترم نثاراحمد غوریانی نامزد وزیر و سرپرست وزارت صنعت وتجارت و محترم عبدالرزاق داوود. . .

BACK TO NEWS