روابط قلبی مردم، صنعت‌کاران و تاجران با ا.ا. افغانستان بیشتر شده است

reza_admin
پنجشنبه ۱۴۰۱/۴/۲ - ۲۲:۳۷
روابط قلبی مردم، صنعت‌کاران و تاجران با ا.ا. افغانستان بیشتر شده است

پنج‌شنبه مورخ 2سرطان 1401

محترم مولوی قدرت‌الله جمال معین وزارت صنعت و تجارت در سفرشان به ولایت بلخ با الحاج محمدانور رحیمی رئیس اتحادیه‌ی مؤلدین و صادرکنندگان قالین در زون شمال کشور در دفتر کار اوشان ملاقات کرد.

در این ملاقات محترم ملا نیازمحمد واثق مشاور معینیت امور صنعت و تجارت، محترم مطیع‌الله امید رئیس استراتژی، پالیسی و پلان، محترم امیرمحمد متقی رئیس صنعت و تجارت ولایت بلخ و تولیدکنندگان و تاجران قالین حضور داشتند.

در نخست رئیس این اتحادیه ضمن خوش‌آمدید به معین امور صنعت و تجارت، بیان داشت که در این اواخر صادرات قالین 90درصد افزایش و 25درصد عواید ما رشد نموده است.

در ادامه محترم عبدالحی حامدی یک تن از تولیدکنندگان قالین در سمت شمال گفت که با تأمین امنیت و ارایه خدمات؛ روابط قلبی مردم، صنعت‌کاران و تاجران با ا.ا. افغانستان بیشتر شده است. وی با حمایت از ا.ا. افغانستان به خصوص وزارت صنعت و تجارت از معین این وزارت خواست که در قسمت صادرات قالین توجه شود.

معین امور صنعت و تجارت ضمن بیان این که قالین کشور افتخار افغانستان است، گفت که ما در چند موردمشخص روی بازاریابی جهانی توجه داریم که قالین یکی از مهم‌ترین آنهاست.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۹ - ۱۵:۵۲
Background image

دیدار محترم الحاج نورالدین عزیزی با اعضای سکتورساختمان

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با اعضای سکتورساختمان کشور دیدار و در رابطه به ایجاد اتاق ساختمان با آنها بحث و گفتگو نمود.

پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۳ - ۱۲:۵۰
Background image

بازدید از پارک صنعتی شوراندام

محترم مولوی قدرت‌الله جمال معین وزارت صنعت و تجارت در سفرشان به ولایت قندهار از پارک صنعتی شوراندام این ولایت بازدید کرد.

پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۳ - ۱۱:۴۰
Background image

ملاقات با تاجران میوه‌خشک

محترم مولوی قدرت‌الله جمال معین وزارت صنعت و تجارت با تاجران میوه‌خشک ملاقات نمود.

BACK TO NEWS