سرپرست و نامزد وزیر، وزارت صنعت و تجارت از ریاست عمومی ثبت مرکزی و مالکیت فکری دیدن کرد.

yonus_shafaq
چهارشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۶ - ۱۶:۶
سرپرست و نامزد وزیر، وزارت صنعت و تجارت از ریاست عمومی ثبت مرکزی و مالکیت فکری دیدن کرد.

۲۵ سنبله ۲۶

محترم نثاراحمد غوریانی سرپرست وزارت صنعت و تجارت جمهوری اسلامی افغانستان با روئسای و کارمندان ریاست عمومی ثبت مرکزی و مالکیت فکری دیدار و صحبت نمود. سرپرست وزارت همچنان از تمام بخش های این ریاست دیدن نموده و تاکید به حل مشکلات کارمندان و دفاتر نمود.

در ضمن آقای غوریانی از مراجعینی که برای طی مراحل اسناد خود به این ریاست مراجعه نموده بودند، مشکلات آنها را جویا شد. ایشان برای رفع چالش ها و فراهم آوری سهولت بیشتر مطابق ضرور در روند اخذ جواز و طی مراحل اسناد مراجعین وعده همکاری سپرد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۸:۱۳
Background image

رئیس جمهور غنی: دولت متعهد به حمایت از متشبثین می باشد

نشستی تحت ریاست محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان، روی طرح تقویت تشبثات جدید و کوچک، بحث کرد. در این نشست که قبل از ظهر امروز در ارگ انجام شد، ابتدا اجمل احمدی سرپرست. . .

شنبه ۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۸:۷
Background image

دیدار نثاراحمد غوریانی با سفیر جمهوری اسلامی ایران

نثاراحمد غوریانی نامزدوزیر و سرپرست وزارت صنعت و تجارت جمهوری اسلامی افغانستان در دفتر کارشان با محترم بهادر امینیان سفیر جمهوری اسلامی ایران مقیم کابل دیدار و گفت‌وگو کرد.

شنبه ۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۸:۲
Background image

دیدار سرپرست و نامزد وزیر وزارت صنعت و تجارت با صنعت کاران و تجار ولایت ننگرهار

محترم نثاراحمد غوریانی سرپرست و نامزد وزیر وزارت صنعت وتجارت با صنعت کاران و تجار ولایت ننگرها دیدار کرده و روی مشکلات و چالش های فراراه صنعت کاران و تجار آن ولایت بحث و تبادل نمودند.

BACK TO NEWS