جلسه ایجاد سیستم دیتابیس چتر واحد جوازدهی برگزار شد

yonus_shafaq
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۴/۳۱ - ۱۲:۳
جلسه ایجاد سیستم دیتابیس چتر واحد جوازدهی برگزار شد

۲۴ سرطان ۱۳۹۹

به منظور تطبیق کامل حکم مقام عالی ریاست جمهوری جهت ایجاد سیستم دیتابیس واحد جوازهای وزارت‌ها و ادارات سکتوری تحت چتر واحد، به رهبری وزارت صنعت و تجارت در ریاست عمومی ثبت مرکزی و مالکیت فکری این وزارت و با اشتراک نمایندگان ۲۰ وزارت و اداره مستقل برگزار شد.

محترم عبدالکریم ملکیار سرپرست معینیت امور صنعت و تجارت ضمن قدر دانی از اشتراک کنندگان در جلسه پیرامون اهمیت مرکز واحد خدمات و ایجاد سیستم دیتابیس جوازدهی تحت چتر واحد با اشتراک کنندگان صحبت نموده و خواستار حمایت و همکاری تمامی وزارت‌ها و ادارات محترم در زمینه تطبیق کامل حکم مقام عالی ریاست جمهوری گردید.

در این جلسه بعد از استماع نظریات اشتراک کنندگان فیصله شد که تمام وزارت‌ها و ادارات مکلف به تطبیق حکم مقام عالی ریاست جمهوری بوده، و در تحقق آن توجه جدی می‌نمایند. همچنان ادارات محترم موارد که در تضاد با حکم مقام عالی ریاست جمهوری قرار داشته باشد، شناسایی و به شکل رسمی به ثبت مرکزی ارسال می دارند.

قابل یاد آوری است که سیستم دیتابیس چتر واحد جوازدهی، نظام جوازدهی را مرکزی ساخته و تحت یک چتر تنظیم می‌کند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۲۱ - ۱۶:۱
Background image

اطلاعیه!  قابل توجه علاقمندان نمایشگاه انلاین! 

نمایشگاه آنلاین تحت عنوان Virtual International Rawal Expo” (Rawal) " با مدیریت وزارت صنعت و تجارت برگزار است

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۷ - ۱۵:۴۶
Background image

افغانستان از الحاق جمهوری ازبکستان به سازمان تجارت جهانی حمایت می کند

دومین جلسه ی کمیته مذاکرات دوجانبه تجارت در اموال و خدمات کشور ازبکستان، با اشتراک نمایندگان وزارت های ذیربط و ادارات مستقل در سالون کنفرانس های وزارت صنعت و تجارت تدویر یافت. اشتراک. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۷ - ۱۵:۴۴
Background image

طرح پیشنهادی ایجاد اتاق ساختمان از طرف اتحادیۀ شرکت‌های ساختمانی ارائه گردید

به روز دوشنبه 6 اسد سالروان جلسۀ با رهبری اتحادیۀ شرکت‌های ساختمانی در سالون کنفرانس‌های وزارت صنعت و تجارت دایر گردید. در این جلسه روی ضرورت ایجاد اتاق ساختمان و پروسۀ ایجاد آن با در. . .

BACK TO NEWS