مشوره با تاجران واردکننده‌ی تیل

reza_admin
پنجشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۲ - ۱۰:۵۶
مشوره با تاجران واردکننده‌ی تیل

چهارشنبه مورخ 21میزان 1400 مطابق به 6ربیع‌الاول 1443

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با جمع از تاجران واردکننده‌ی تیل ولایت‌های قندهار، فراه و نیمروز در تالار کنفرانس‌های مقام این وزارت دیدار و در مورد ورد تیل بی‌کیفیت به بازارهای افغانستان مشوره و گفت‌وگو نمود.

سرپرست وزارت صنعت و تجارت بیان داشت که ما در قبال مردم افغانستان مسئولیم و باید در زمان قرارداد و ورد اجناس به کشور توجه‌ی جدی به کیفیت آن داشته باشیم تا مشکل ایجاد نشود.

 تاجران واردکننده‌ی تیل در مورد مشکلات و قراردادهای شان با کشورهای همسایه بحث کرده و در رابطه به تیلی که به افغانستان ورد می‌شود؛ نظریات‌شان ارایه کردند

محترم نورالدین عزیزی سرپرست این وزارت ضمن تأکید به کیفیت تیل، محیط زیست و صحت شهروندان کشور، بیان کردند که ورد تیل بی‌کیفیت هیچ‌گاه برای ما قابل قبول نمی‌باشد.

آقای عزیزی در اخیر از تاجران خواستند که در مورد قراردادهای شان معلومات ارایه و پیشنهادات‌شان را برای بهترشدن کیفیت موادنفتی ارسال بدارند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۲ - ۱۲:۴۴
Background image

دیدار سرپرست وزارت صنعت و تجارت با فابریکه‌داران

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با فابریکه‌داران فازدوم پارک صنعتی جمعه‌محمد محمدی دیدار و در مورد مشکلات و پیشنهادات‌شان بحث و تبادل‌نظر کرد.

پنجشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۲ - ۱۰:۵۶
Background image

مشوره با تاجران واردکننده‌ی تیل

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با جمع از تاجران واردکننده‌ی تیل ولایت‌های قندهار، فراه و نیمروز در تالار کنفرانس‌های مقام این وزارت دیدار و در مورد ورد تیل بی‌کیفیت به. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۲ - ۱۰:۵۲
Background image

جلسۀ مشورتی و نظرخواهی با واردکنندگان مواد نفتی و گاز مایع برگزار گردید

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با تاجران و واردکنندگان موادنفتی و گازمایع روی عوامل بلندرفتن قیمت‌ها، شناسایی مشکلات و راه‌های حل پیشنهادی به منظور افزایش حجم واردات. . .

BACK TO NEWS