احداث پارک صنعتی در ولایت بدخشان

reza_admin
دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۳ - ۷:۴۷
احداث پارک صنعتی در ولایت بدخشان

یک‌شنبه ۱۲ ثور ۱۴۰۰

وزارت صنعت و تجارت به منظور رشد و توسعه‌ی صنایع‌تولیدی ولایت بدخشان، در این ولایت به مساحت صد جریب زمین را پارک صنعتی اعمار می‌کند.

زمین این پارک صنعتی در قریه‌ی صمتی، ناحیه هفتم شهر فیض‌آباد ولایت بدخشان توسط هیئت متشکل از وزارت خانه‌های صنعت و تجارت، زراعت، آبیاری و مال‌داری، اطلاعات و فرهنگ، معادن و پطرولیم، مالیه و اداره‌ی محیط‌زیست نقشه‌برداری و تثبیت گردیده است.

 قرار است کار عملی پروژه‌های زیربنای این پارک در آینده‌ی نزدیک از سوی وزارت صنعت و تجارت، نمایندگان مردم در پارلمان، مقام‌های محلی بدخشان و سکتورخصوصی افتتاح و آغاز گردید.

 وزارت صنعت و تجارت در سال‌روان خورشیدی در ۱۰ ولایت کشور، ۱۰ پارک صنعتی را احداث می‌کند که کارهای اولیه‌ی آن در شماری از این ولایات آغاز شده است.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۰ - ۸:۱۳
Background image

دیدار وزیر صنعت و تجارت با وزیر امورمهاجرین و عودت‌کنندگان

نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت با محترم نورالرحمن اخلاقی وزیر امورمهاجرین و عودت‌کنندگان در دفتر کارش دیدار و روی گسترش همکاری‌ها میان دو وزارت‌خانه و شهرک‌های صنعتی - رهایشی قالین. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۰ - ۸:۶
Background image

برگزاری نمایشگاه عیدبازار در شهر هرات

نمایشگاه عید بازار از سوی وزارت صنعت و تجارت با همکاری مشترک اتاق تجارت و صنایع‌زنان زون‌غرب افغانستان به منظور حمایت از کسب و کار زنان تجارت پیشه‌ به مدت سه روز افتتاح شد.

دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۰ - ۷:۵۷
Background image

نشست آنلاین وزیر صنعت و تجارت با رئیس بانک انکشاف آسیایی در افغانستان

نشست آنلاین نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت با محترم نارندرا سینگرو رئیس بانک انکشاف آسیایی در افغانستان در مورد آغاز همکاری‌های مشترک میان این وزارت و بانک انکشاف آسیایی روی انکشاف. . .

BACK TO NEWS