اطلاعیه تصمیم اعطای قرار داد

yonus_shafaq
Tender, bid

Publish Date

Closing Date

Location ولایت کابل

بدینوسیله به تاسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود { وزارت صنعت و تجارت} ادرس: سرک دارالامان، ناحیه ششم، در نظر دارد قرار داد (کمپین سرمایه گذاری درافغانستان IIA) را با شماره تشخیصیه MOIC/99/CS-002/QCBS به شرکت خدمات مشورتی مور استفنز ال تی دی ( مور افغانستان) دارنده جواز نمبر 65382  آدرس: منزل 8، برج لاپیز، محب سنتر، سرک میدان هوائی، کابل-افغانستان را به قیمت مجموعی مبلغ 4187265  چهار میلیون و یکصدو هشتاد و هفت هزار و دو صدو شصت و پنج افغانی برای مدت 3 ماه تقویمی اعطا نماید. 
اشخاص حقیقی و حکمی که هر گونه اعتراض در زمینه داشته باشند، می توانند اعتراض خویش را از تاریخ 22 سنبله الی 28 سنبله سال جاری طور کتبی توام با دلایل آن به { ریاست تدارکات-مدیریت خدمات مشورتی} وافع سرک دارالمان، ناحیه ششم، وزارت صنعت و تجارت وفق ماده پنجاهم قانون تدارکات ارایه نمایند. 
این اطلاعیه به معنی عقد قرار داد نبوده و الی تکمیل معیاد فوق الذکر و طی مراحل قانونی بعدی، قرار داد منعقد نخواهد شد. 

More tenders

شنبه ۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۸:۱۷ ولایت کابل
Background image

پروسهء داوطلبی باز داخلی (تدارک 9126 کیلو گاز مایع محروقات زمستانی برای سال مالی 1399

وزارت صنعت و تجارت ازتمام داوطلبان واجد شرایط دعوت مینماید تا در پروسهء داوطلبی باز داخلی (تدارک 9126 کیلو گاز مایع محروقات زمستانی برای سال مالی 1399) اشتراک نموده وشرطنامه ره به لسان . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۱ - ۱۵:۲۳ ولایت کابل
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرار داد

بدینوسیله به تاسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود { وزارت صنعت و تجارت} ادرس: سرک دارالامان،، در نظر دارد قرار داد( پرزه جات وسایط نقلیه را برای . . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۳ - ۱۵:۵۵ ولایت کابل
Background image

پروسهء داوطلبی تهیه وتدارک شش قلم وسایل تخنیکی

وزارت صنعت و تجارت ازتمام داوطلبان واجد شرایط دعوت مینماید تا در پروسهء داوطلبی تهیه وتدارک شش قلم وسایل تخنیکی برای سال مالی 1399 اشتراک نمایند.

Back to tenders