اعلان داوطلبی یک باب کانتین ریاست عمومی ثبت مرکزی ومالکیت های فکری

yonus_shafaq
اعلان داوطلبی یک باب کانتین ریاست عمومی ثبت مرکزی ومالکیت های فکری

Publish Date

Closing Date

Location ولایت کابل

وزارت صنعت وتجارت یک باب کانتین مربوط ریاست عمومی ثبت مرکزی ومالکیت های فکری خویش را از طریق مزایده به اعلان داوطلبی می سپارد.

شرکت های علاقمند که دارای جواز معتبر باشند و سایر شرایط مندرج شرطنامه را نیز تکمیل نمایند میتوانند درخواستی های شانرا از تاریخ نشر اعلان الی 21 روز تقویمی به آدرس: سرک دارالامان، وزارت صنعت وتجارت، ریاست تدارکات-آمری تدارکات منزل سوم سپرده و شرطنامه را بدست آورده ملاحظه فرمایند. تضمین مطابق شرایط مندرج شرطنامه بانکی اخذ میگردد.

نکته: جلسه آفرگشایی به روز یک شنبه مورخ 16قوس ساعت 10 قبل ازظهر در اتاق جلسات آفرگشایی منزل چهارم ریاست تدارکات وزارت صنعت وتجارت دایر میگردد.

شخص ارتباطی: محمد نادر ناصری-مدیرعمومی تدارکات.

شماره تماس: 0788000651-0748844504

 

Documents

شرطنامه ایجاد یک باب کانتین در صحن ریاست عمومی ثبت مرکزی ومالکیت های فکری

More tenders

دوشنبه ۱۳۹۹/۸/۲۶ - ۱۱:۱۶ ولایت کابل
Background image

اعلان داوطلبی یک باب کانتین ریاست عمومی ثبت مرکزی ومالکیت های فکری

وزارت صنعت وتجارت یک باب کانتین مربوط ریاست عمومی ثبت مرکزی ومالکیت های فکری خویش را از طریق مزایده به اعلان داوطلبی می سپارد. شرکت های علاقمند که دارای جواز معتبر باشند و سایر

دوشنبه ۱۳۹۹/۸/۱۹ - ۱۴:۱۶ ولایت کابل
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرار داد

بدینوسیله به تاسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود { وزارت صنعت و تجارت} ادرس: سرک دارالامان،، در نظر دارد قرار داد(تدارک شش قلم وسایل تکنالوژی مورد . . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۸/۱۱ - ۱۵:۴۶ ولایت کابل
Background image

پروسه داوطلبی باز داخلی (تدارک (9126) کیلو گاز مایع محروقات زمستانی برای سال مالی1399)

وزارت صنعت و تجارت از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی باز داخلی (تدارک (9126) کیلو گاز مایع محروقات زمستانی برای سال مالی1399) اشتراک نموده و شرطنامه را به . . .

Back to tenders