اعلان دعوت به داوطلبی

reza_admin
اعلان دعوت به داوطلبی

Publish Date

Closing Date

Location وزارت صنعت و تجارت واقع دارالامان جوار شورای ملی سابقه

وزارت صنعت و تجارت از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی پروژه­های "تدارک روغنیات و فلترباب وسایط نقلیه"  با شماره داوطلبی MOIC/NCB/G/14/005، و "تدارک چهار قلم وسایل انجنیری مورد ضرورت ریاست عمومی پارکهای صنعتی و امور صنایع" با شماره داوطلبی MOIC/NCB/G/14/006، برای سال مالی 1400، اشتراک نموده و آفرهای سربسته خویش را مطابق شرایط شرطنامه، ارایه نمایند.

بدین وسیله، تمام داوطلبان واجدشرایط می­توانند بعد از نشر اعلان الی 11/4/1400 یک نقل شرطنامه پروژه های فوق را از ریاست تدارکات این وزارت و وبسایت اداره تدارکات ملی اخذ و به روز معین داوطلبی که در ذیل ذکر گردیده است، اشتراک نمایند.

تضمین آفر پروژه "تدارک روغنیات و فلترباب وسایط نقلیه" مبلغ(100،000) صد هزار افغانی و جلسه آفرگشایی آن روز  شنبه مؤرخ 12/4/1400 ساعت ده بجه قبل از ظهر. و تضمین آفر پروژه "تدارک چهار قلم وسایل انجنیری" مبلغ (50،000) پنجاه هزار افغانی و جلسه آفرگشایی آن روز شنبه مؤرخ 12/4/1400 ساعت دو بجه بعد از ظهر، در شعبه آفرگشایی ریاست تدارکات وزارت صنعت و تجارت دایر می­گردد.

More tenders

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۳/۱۱ - ۱۲:۵ وزارت صنعت و تجارت واقع دارالامان جوار شورای ملی سابقه
Background image

اعلان دعوت به داوطلبی

وزارت صنعت و تجارت از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی پروژه­های "تدارک روغنیات و فلترباب وسایط نقلیه"  با شماره داوطلبی MOIC/NCB/G/14/005، و "تدارک چهار قلم . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۳/۱۱ - ۱۱:۵۵ وزارت صنعت و تجارت واقع دارالامان جوار شورای ملی سابقه
Background image

اعلان مجدد دعوت به داوطلبی

وزارت صنعت و تجارت از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی پروژه­های "تدارک رنگباب پرنترها و ماشین های فوتوکاپی"  با شماره داوطلبی MOIC/NCB/G/14/003، و "تدارک . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱/۱۰ - ۹:۴۱ ولایت کابل
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می‌شود. وزارت صنعت و تجارت در نظر دارد

Back to tenders