اعلان مجدد دعوت به داوطلبی

reza_admin
اعلان مجدد دعوت به داوطلبی

Publish Date

Closing Date

Location وزارت صنعت و تجارت واقع دارالامان جوار شورای ملی سابقه

وزارت صنعت و تجارت از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی پروژه­های "تدارک رنگباب پرنترها و ماشین های فوتوکاپی"  با شماره داوطلبی MOIC/NCB/G/14/003، و "تدارک قرطاسیه باب و لوازم اولیه دفتری" با شماره داوطلبی MOIC/NCB/G/14/002، ضرورت سال مالی 1400 تحت قرارداد چهارچوبی اشتراک نموده و آفرهای سربسته خویش را مطابق شرایط شرطنامه، ارایه نمایند.

بدین وسیله، تمام داوطلبان واجدشرایط می­توانند بعد از نشر اعلان الی 8/4/1400 یک نقل شرطنامه پروژه های فوق را از ریاست تدارکات این وزارت و وبسایت اداره تدارکات ملی اخذ و به روز معین داوطلبی که در ذیل ذکر گردیده است، اشتراک نمایند.

تضمین آفر پروژه "تدارک رنگباب پرنترها و ماشین های فوتوکاپی" مبلغ(70،000) هفتاد هزار افغانی و جلسه آفرگشایی آن روز دو شنبه مؤرخ 9/4/1400 ساعت ده بجه قبل از ظهر. و تضمین آفر پروژه "تدارک قرطاسیه باب و لوازم اولیه دفتری" مبلغ (40،000) چهل هزار افغانی و جلسه آفرگشایی آن روز دو شنبه مؤرخ 9/4/1400 ساعت دو بجه بعد از ظهر، در شعبه آفرگشایی ریاست تدارکات وزارت صنعت و تجارت دایر می­گردد.

More tenders

دوشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۸ - ۱۵:۲۳ وزارت صنعت و تجارت واقع دارالامان جوار شورای ملی سابقه
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می­شود، وزارت صنعت و تجارت در نظر دارد، قرارداد "تدارک فلترباب و روغنیات مورد ضرورت وسایط نقلیه" خویش

چهارشنبه ۱۴۰۰/۴/۱۶ - ۱۰:۲۹ وزارت صنعت و تجارت واقع دارالامان جوار شورای ملی سابقه
Background image

درخواست ابراز علاقه‌مندی

وزارت صنعت و تجارت از تمام شرکت‌های مشورتی دعوت می‌کند تا در پروسه‌ی داوطلبی پروژه‌ی مطالعات امکان سنجی چهارپارک صنعتی که فوقا متذکر گردیده اند، شرکت کنند.

شنبه ۱۴۰۰/۴/۱۲ - ۱۴:۲۹ وزارت صنعت و تجارت واقع دارالامان جوار شورای ملی سابقه
Background image

اعلان دعوت به داوطلبی

وزارت صنعت و تجارت از تمام داوطلبان واجدشرایط دعوت می‌نماید تا در پروسه‌ی داوطلبی پروژه­ی "کنفرانس و نمایشگاه‌ی بین‌المللی ایکو 2021"  تحت شماره‌ی داوطلبی MOIC/NCB/NC/1400/001، اشتراک . . .

Back to tenders