اعلان مجدد دعوت به داوطلبی

reza_admin
اعلان مجدد دعوت به داوطلبی

Publish Date

Closing Date

Location وزارت صنعت و تجارت واقع دارالامان جوار شورای ملی سابقه

وزارت صنعت و تجارت از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی پروژه­های "تدارک رنگباب پرنترها و ماشین های فوتوکاپی"  با شماره داوطلبی MOIC/NCB/G/14/003، و "تدارک قرطاسیه باب و لوازم اولیه دفتری" با شماره داوطلبی MOIC/NCB/G/14/002، ضرورت سال مالی 1400 تحت قرارداد چهارچوبی اشتراک نموده و آفرهای سربسته خویش را مطابق شرایط شرطنامه، ارایه نمایند.

بدین وسیله، تمام داوطلبان واجدشرایط می­توانند بعد از نشر اعلان الی 8/4/1400 یک نقل شرطنامه پروژه های فوق را از ریاست تدارکات این وزارت و وبسایت اداره تدارکات ملی اخذ و به روز معین داوطلبی که در ذیل ذکر گردیده است، اشتراک نمایند.

تضمین آفر پروژه "تدارک رنگباب پرنترها و ماشین های فوتوکاپی" مبلغ(70،000) هفتاد هزار افغانی و جلسه آفرگشایی آن روز دو شنبه مؤرخ 9/4/1400 ساعت ده بجه قبل از ظهر. و تضمین آفر پروژه "تدارک قرطاسیه باب و لوازم اولیه دفتری" مبلغ (40،000) چهل هزار افغانی و جلسه آفرگشایی آن روز دو شنبه مؤرخ 9/4/1400 ساعت دو بجه بعد از ظهر، در شعبه آفرگشایی ریاست تدارکات وزارت صنعت و تجارت دایر می­گردد.

More tenders

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۳/۱۱ - ۱۲:۵ وزارت صنعت و تجارت واقع دارالامان جوار شورای ملی سابقه
Background image

اعلان دعوت به داوطلبی

وزارت صنعت و تجارت از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی پروژه­های "تدارک روغنیات و فلترباب وسایط نقلیه"  با شماره داوطلبی MOIC/NCB/G/14/005، و "تدارک چهار قلم . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۳/۱۱ - ۱۱:۵۵ وزارت صنعت و تجارت واقع دارالامان جوار شورای ملی سابقه
Background image

اعلان مجدد دعوت به داوطلبی

وزارت صنعت و تجارت از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی پروژه­های "تدارک رنگباب پرنترها و ماشین های فوتوکاپی"  با شماره داوطلبی MOIC/NCB/G/14/003، و "تدارک . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱/۱۰ - ۹:۴۱ ولایت کابل
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می‌شود. وزارت صنعت و تجارت در نظر دارد

Back to tenders