افتتاح صندوق رسیدگی به قضایای آزار و اذیت زنان در ریاست عمومی ثبت مرکزی و مالکیت¬های فکری

reza_admin
چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۰ - ۱۰:۱۲
افتتاح صندوق رسیدگی به قضایای آزار و اذیت زنان در ریاست عمومی ثبت مرکزی و مالکیت¬های فکری

سه شنبه ۱۹ اسد ۱۴۰۰

صندوق رسیدگی به قضایای آزار و اذیت زنان در ریاست عمومی ثبت مرکزی و مالکیت¬های فکری وزارت صنعت و تجارت به منظور رسیدگی به قضایای آزار و اذیت زنان مراجع کننده و کارمندان این ریاست با حضور روسای عمومی مالی و اداری، ثبت مرکزی ومالکیت¬های فکری و آمر جندر این وزارت در مقر آن ریاست افتتاح گردید.

این صندوق به هدف دریافت شکایت¬ها و نظرهای زنان مراجع کننده و زنان کارمند در ریاست عمومی ثبت مرکزی و مالکیت¬های فکری وزارت صنعت و تجارت در بهبود روند کاری، جلوگیری از فساد اداری و آزار و اذیت زنان در این ریاست ایجاد گردیده است.

رهبری وزارت صنعت و تجارت مصمم به مبارزه با فساد اداری، اخلاقی و آزار و اذیت زنان در تمامی اداره¬های این وزارت می¬باشد و به همین منظور چندین صندوق درج شکایات را در ریاست¬های این وزارت به هدف دریافت پیشنهادها و شکایت¬های زنان از برخورد نادرست کارمندان این وزارت ایجاد کرده است.

شکایت¬ها، نظرها و پیشنهادهای وارد شده به این صندوق به طور مستقیم از سوی رهبری وزارت صنعت و تجارت مطالعه و به شکایت¬ها و پیشنهادها رسیدگی عاجل صورت می¬گیرد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۱:۷
Background image

دیدار محترم نورالدین عزیزی با اعضای سکتورمرغ‌داری کشور

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با اعضای سکتورمرغ‌داری کشور که به شکل حضوری و ویدیو کنفرانس حضور داشتند در تالارعمومی کنفرانس‌های این وزارت دیدار

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۳:۱۵
Background image

دیدار محترم نورالدین عزیزی با هیئت اداری بانک ملی

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با هیئت اداری بانک ملی در دفتر کاری شان دیدار کرد.

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۲:۳۷
Background image

دومین جلسه‌ هیئت مدیره‌ اتحادیه‌ مؤلدین و صادرکنندگان قالین برگزار شد

دومین جلسه‌ هیئت مدیره‌ اتحادیه‌ی مؤلدین و صادرکنندگان قالین با حضورداشت محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت برگزار شد.

BACK TO NEWS