افتتاح صندوق رسیدگی به قضایای آزار و اذیت زنان در ریاست عمومی ثبت مرکزی و مالکیت¬های فکری

reza_admin
چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۰ - ۱۰:۱۲
افتتاح صندوق رسیدگی به قضایای آزار و اذیت زنان در ریاست عمومی ثبت مرکزی و مالکیت¬های فکری

سه شنبه ۱۹ اسد ۱۴۰۰

صندوق رسیدگی به قضایای آزار و اذیت زنان در ریاست عمومی ثبت مرکزی و مالکیت¬های فکری وزارت صنعت و تجارت به منظور رسیدگی به قضایای آزار و اذیت زنان مراجع کننده و کارمندان این ریاست با حضور روسای عمومی مالی و اداری، ثبت مرکزی ومالکیت¬های فکری و آمر جندر این وزارت در مقر آن ریاست افتتاح گردید.

این صندوق به هدف دریافت شکایت¬ها و نظرهای زنان مراجع کننده و زنان کارمند در ریاست عمومی ثبت مرکزی و مالکیت¬های فکری وزارت صنعت و تجارت در بهبود روند کاری، جلوگیری از فساد اداری و آزار و اذیت زنان در این ریاست ایجاد گردیده است.

رهبری وزارت صنعت و تجارت مصمم به مبارزه با فساد اداری، اخلاقی و آزار و اذیت زنان در تمامی اداره¬های این وزارت می¬باشد و به همین منظور چندین صندوق درج شکایات را در ریاست¬های این وزارت به هدف دریافت پیشنهادها و شکایت¬های زنان از برخورد نادرست کارمندان این وزارت ایجاد کرده است.

شکایت¬ها، نظرها و پیشنهادهای وارد شده به این صندوق به طور مستقیم از سوی رهبری وزارت صنعت و تجارت مطالعه و به شکایت¬ها و پیشنهادها رسیدگی عاجل صورت می¬گیرد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۴/۷ - ۱۶:۵۴
Background image

ملاقات با فابریکه‌داران محترم پارک صنعتی شیخ‌مصری

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با فابریکه‌داران محترم پارک صنعتی شیخ‌مصری ولایت ننگرهار در تالارعمومی کنفرانس‌های این وزارت ملاقات کرد.

جمعه ۱۴۰۱/۴/۳ - ۰:۹
Background image

تعامل تجاری با روسیه در راه است

به اساس فیصله کمیسیون اقتصادی به رهبری وزیر صنعت و تجارت هیئتی دولتی به روسیه بخاطر گفتگو جهت تسهیل در خریداری مواد اولیه سفر خواهد نمود.

جمعه ۱۴۰۱/۴/۳ - ۰:۶
Background image

قیمت روغن درحال کاهش است

محترم الحاج نورالدین عزیزی وزیر صنعت و تجارت با تعداد از تاجران آرد، گندم و روغن ملاقات و روی مسایل مختلف گفتگو نمود.

BACK TO NEWS