بازدید از اتاق صنایع و معادن و فابریکه‌های پارک صنعتی شادیان

reza_admin
پنجشنبه ۱۴۰۱/۴/۲ - ۲۲:۴۹
بازدید از اتاق صنایع و معادن و فابریکه‌های پارک صنعتی شادیان

پنج‌‌شنبه مورخ 2سرطان 1401

محترم مولوی قدرت‌الله جمال معین وزارت صنعت و تجارت در سفرشان به ولایت بلخ از اتاق صنایع و معادن و فابریکه‌های تولیدی پارک صنعتی شادیان این ولایت بازدید کرد.

در این جلسه که رئیس صنعت و تجارت این ولایت نیز حضور داشت، محترم امام‌الدین سنایی‌زاده رئیس اتاق صنایع و معادن زون شمال؛ این اتاق را آدرس صنعت‌کاران دانسته، گفت که در نزد ما کسی صنعت‌کار است که عملا فعالیت داشته باشد.

محترم مولوی قدرت‌الله جمال معین امور صنعت و تجارت اظهار: ما می‌خواهیم که روابط ریاست صنعت و تجارت را با سایر ادارات و مقام ولایت نزدیک و هماهنگ سازیم تا به مشکلات و چالش‌های سکتورخصوصی کشور به اسرع وقت رسیدگی شود.

در ادامه آقای مولوی جمال از فابریکه‌های سیلوی مصطفی جمال، آب معدنی کاپیتان و صنعتی و تولیدی پرواز پروف واقع در پارک صنعتی شادیان و فابریکه‌ی صنعتی و تولیدی مفید گروپ بازدید نموده؛ مشکلات، چالش‌ها و پیشنهادات مسؤلین این فابریکه‌ها را استماع نمود.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۰:۳۰
Background image

دیدار محترم الحاج نورالدین عزیزی با رهبری و اعضای اتاق صنایع و معادن

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با رهبری و اعضای هیئت محترم مدیره‌ی اتاق صنایع و معادن افغانستان در تالارعمومی این وزارت دیدار کرد.

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۲:۲۳
Background image

هفتمین جلسه‌ی اعضای هیئت مدیره‌ی اتحادیه‌ی قالین برگزار گردید

هفتمین جلسه‌ی اعضای هیئت مدیره‌ی اتحادیه‌ی مؤلدین و صادرکنندگان قالین تحت ریاست محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت در تالارعمومی این وزارت برگزار گردید.

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۴:۲۵
Background image

جلسه‌ی هماهنگی با اتاق‌های سکتوری پیرامون تطبیق طرح حمایت از تولیدات‌داخلی

جلسه‌ی هماهنگی با اتاق‌های سکتوری پیرامون چگونگی تطبیق طرح حمایت از تولیدات‌داخلی در حضور داشت نمایندگان اتاق‌ها تحت ریاست محترم الحاج نورالدین عزیزی وزیر صنعت و تجارت برگزار گردید.

BACK TO NEWS