بازدید از اتاق صنایع و معادن و فابریکه‌های پارک صنعتی شادیان

reza_admin
پنجشنبه ۱۴۰۱/۴/۲ - ۲۲:۴۹
بازدید از اتاق صنایع و معادن و فابریکه‌های پارک صنعتی شادیان

پنج‌‌شنبه مورخ 2سرطان 1401

محترم مولوی قدرت‌الله جمال معین وزارت صنعت و تجارت در سفرشان به ولایت بلخ از اتاق صنایع و معادن و فابریکه‌های تولیدی پارک صنعتی شادیان این ولایت بازدید کرد.

در این جلسه که رئیس صنعت و تجارت این ولایت نیز حضور داشت، محترم امام‌الدین سنایی‌زاده رئیس اتاق صنایع و معادن زون شمال؛ این اتاق را آدرس صنعت‌کاران دانسته، گفت که در نزد ما کسی صنعت‌کار است که عملا فعالیت داشته باشد.

محترم مولوی قدرت‌الله جمال معین امور صنعت و تجارت اظهار: ما می‌خواهیم که روابط ریاست صنعت و تجارت را با سایر ادارات و مقام ولایت نزدیک و هماهنگ سازیم تا به مشکلات و چالش‌های سکتورخصوصی کشور به اسرع وقت رسیدگی شود.

در ادامه آقای مولوی جمال از فابریکه‌های سیلوی مصطفی جمال، آب معدنی کاپیتان و صنعتی و تولیدی پرواز پروف واقع در پارک صنعتی شادیان و فابریکه‌ی صنعتی و تولیدی مفید گروپ بازدید نموده؛ مشکلات، چالش‌ها و پیشنهادات مسؤلین این فابریکه‌ها را استماع نمود.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۴/۷ - ۱۶:۵۴
Background image

ملاقات با فابریکه‌داران محترم پارک صنعتی شیخ‌مصری

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با فابریکه‌داران محترم پارک صنعتی شیخ‌مصری ولایت ننگرهار در تالارعمومی کنفرانس‌های این وزارت ملاقات کرد.

جمعه ۱۴۰۱/۴/۳ - ۰:۹
Background image

تعامل تجاری با روسیه در راه است

به اساس فیصله کمیسیون اقتصادی به رهبری وزیر صنعت و تجارت هیئتی دولتی به روسیه بخاطر گفتگو جهت تسهیل در خریداری مواد اولیه سفر خواهد نمود.

جمعه ۱۴۰۱/۴/۳ - ۰:۶
Background image

قیمت روغن درحال کاهش است

محترم الحاج نورالدین عزیزی وزیر صنعت و تجارت با تعداد از تاجران آرد، گندم و روغن ملاقات و روی مسایل مختلف گفتگو نمود.

BACK TO NEWS