برگزاری جلسه‌ی هماهنگی به منظور تطبیق حکم مقام عالی ریاست جمهوری پیرامون صدورجواز تحت چترواحد

reza_admin
چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۳ - ۱۵:۵۲
برگزاری جلسه‌ی هماهنگی به منظور تطبیق حکم مقام عالی ریاست جمهوری پیرامون صدورجواز تحت چترواحد

سه‌شنبه ۱۲ اسد ۱۴۰۰

جلسه‌ی هماهنگی به منظور تطبیق حکم مقام عالی ریاست جمهوری پیرامون صدورجواز تحت چترواحد، در ریاست حمایت از سرمایه‌گذاری واحد تسهیل سرمایه‌گذاری اداره‌ی عمومی ریاست جمهوری با اشتراک نمایندگان ریاست عمومی ثبت مرکزی و مالکیت‌های فکری وزارت صنعت و تجارت و سایر نهادهای دولتی برگزار شد.

در این جلسه ریاست عمومی ثبت مرکزی و مالکیت‌های فکری وزارت صنعت و تجارت که مسئولیت تطبیق این حکم را به عهده دارد؛ گزارش کارکردهای خویش را در مورد صدورجواز تحت چترواحد ارایه کرد.

وزارت صنعت و تجارت به منظور تطبیق حکم مقام عالی ریاست جمهوری در مورد صدورجواز تحت چترواحد؛ ریاست مرکزواحد خدمات ثبت مرکزی را ایجاد و پالیسی توزیع‌جواز تحت چترواحد را تهیه و ترتیب کرده است.

ریاست عمومی ثبت مرکزی و مالکیت‌های این وزارت به منظور تطبیق حکم ریاست جمهوری با تعداد زیادی از وزارت خانه‌ها و ادارات دولتی توزیع‌کننده‌ی جوازفعالیت؛ تفاهم‌نامه‌ی توزیع‌جواز تحت چترواحد را به امضا رسانیده است.

هم اکنون تعدادی از وزارت خانه‌ها و نهادهای دولتی توزیع‌کننده‌ی جوازفعالیت به منظور توزیع‌جواز تحت چترواحد؛ نمایندگی‌شان را در ریاست ثبث مرکزی و مالکیت‌های فکری این وزارت فعال کرده اند.

وزارت صنعت و تجارت به منظور تطبیق حکم مقام عالی ریاست جمهوری پیرامون صدورجواز تحت چترواحد؛ در آینده‌ی نزدیک روند اخذ جوازفعالیت کسب و کار تولیدی، صنعتی، تجارتی و خدماتی را به شکل آنلاین آغاز می‌نماید.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۳/۹ - ۷:۴۷
Background image

دیدار با سرمایه‌گذاران محترم ولایت قندهار

محترم الحاج نورالدین عزیزی وزیر صنعت و تجارت با محترم محمدنسیم آغا با حضور محترم سید محمدنعیم محمدی رئیس عمومی پارک‌های صنعتی و امورصنایع این وزارت دیدار نمود.

دوشنبه ۱۴۰۲/۳/۸ - ۷:۵۶
Background image

دیدار با اعضای اتحادیه‌ی فابریکه‌های آب معدنی

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با اعضای محترم اتحادیه‌ی فابریکه‌های تولید آب معدنی در تالارعمومی این وزارت دیدار کرد.

دوشنبه ۱۴۰۲/۳/۸ - ۷:۵۴
Background image

استماع مشکلات و پیشنهادات سکتورساختمان

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با سکتورساختمان در تالارمقام این وزارت دیدار کرد.

BACK TO NEWS