برگزاری جلسه‌ی هماهنگی به منظور تطبیق حکم مقام عالی ریاست جمهوری پیرامون صدورجواز تحت چترواحد

reza_admin
چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۳ - ۱۵:۵۲
برگزاری جلسه‌ی هماهنگی به منظور تطبیق حکم مقام عالی ریاست جمهوری پیرامون صدورجواز تحت چترواحد

سه‌شنبه ۱۲ اسد ۱۴۰۰

جلسه‌ی هماهنگی به منظور تطبیق حکم مقام عالی ریاست جمهوری پیرامون صدورجواز تحت چترواحد، در ریاست حمایت از سرمایه‌گذاری واحد تسهیل سرمایه‌گذاری اداره‌ی عمومی ریاست جمهوری با اشتراک نمایندگان ریاست عمومی ثبت مرکزی و مالکیت‌های فکری وزارت صنعت و تجارت و سایر نهادهای دولتی برگزار شد.

در این جلسه ریاست عمومی ثبت مرکزی و مالکیت‌های فکری وزارت صنعت و تجارت که مسئولیت تطبیق این حکم را به عهده دارد؛ گزارش کارکردهای خویش را در مورد صدورجواز تحت چترواحد ارایه کرد.

وزارت صنعت و تجارت به منظور تطبیق حکم مقام عالی ریاست جمهوری در مورد صدورجواز تحت چترواحد؛ ریاست مرکزواحد خدمات ثبت مرکزی را ایجاد و پالیسی توزیع‌جواز تحت چترواحد را تهیه و ترتیب کرده است.

ریاست عمومی ثبت مرکزی و مالکیت‌های این وزارت به منظور تطبیق حکم ریاست جمهوری با تعداد زیادی از وزارت خانه‌ها و ادارات دولتی توزیع‌کننده‌ی جوازفعالیت؛ تفاهم‌نامه‌ی توزیع‌جواز تحت چترواحد را به امضا رسانیده است.

هم اکنون تعدادی از وزارت خانه‌ها و نهادهای دولتی توزیع‌کننده‌ی جوازفعالیت به منظور توزیع‌جواز تحت چترواحد؛ نمایندگی‌شان را در ریاست ثبث مرکزی و مالکیت‌های فکری این وزارت فعال کرده اند.

وزارت صنعت و تجارت به منظور تطبیق حکم مقام عالی ریاست جمهوری پیرامون صدورجواز تحت چترواحد؛ در آینده‌ی نزدیک روند اخذ جوازفعالیت کسب و کار تولیدی، صنعتی، تجارتی و خدماتی را به شکل آنلاین آغاز می‌نماید.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۲/۳۱ - ۱۵:۱۱
Background image

نمایش محصولات و تولیدات کشور در اکسپو 2022

به تعداد 6شرکت از سکتورسنگ‌های قیمتی افغانستان در نمایشگاه‌ی بین‌المللی 2022 اشتراک نموده است.

پنجشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۹ - ۱۳:۵
Background image

نشست با سرمایه‌گذاران مقیم امارات متحده‌ی عربی

در سفر هیئت عالی رتبه ا.ا.ا. به امارات متحده‌ی عربی، نشستی با حضور محترم معاون نخست و اقتصادی رئیس‌الوزا، سرپرست وزارت صنعت و تجارت، سرپرست اطلاعات و فرهنگ

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۲/۲۷ - ۱۴:۱۶
Background image

بحث در مورد مشکلات فابریکه‌داران

جلسه‌ی تحت ریاست محترم سیدعبدالعظیم قریشی رئیس عمومی پارک‌های صنعتی و امورصنایع وزارت صنعت و تجارت با اشتراک تعدادکثیری از صنعت‌کاران و فابریکه‌داران

BACK TO NEWS