تأکید به حل مشکلات صنعت‌کاران پارک صنعتی جمعه‌محمد محمدی

reza_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۱۲ - ۸:۳۸
تأکید به حل مشکلات صنعت‌کاران پارک صنعتی جمعه‌محمد محمدی

دوشنبه ۱۱ اسد ۱۴۰۰

سیدمحسن سادات رئیس عمومی پارک‌های صنعتی و امورصنایع وزارت صنعت و تجارت به منظور بررسی وضعیت پارک صنعتی جمعه‌محمد محمدی، چگونگی فعالیت کارخانه‌های تولیدی در این پارک و بحث و گفت‌وگو در مورد مشکلات و چالش‌های فراراه‌ی کاری آنان با صنعت‌کاران این پارک دیدار کرد.

صنعت‌کاران پارک صنعتی جمعه‌محمد محمدی مشکلات فراراه‌ی کاری‌شان و مشکلات فاز اول و دوم این پارک را با رئیس عمومی پارک‌های صنعتی و امورصنایع این وزارت شریک کردند.

در این دیدار آقای سادات گفت که رهبری وزارت صنعت و تجارت مصمم به حل مشکلات صنعت‌کاران در تمام پارک‌های صنعتی کشور می‌باشد و مشکلات پارک صنعتی جمعه‌محمد محمدی در آینده‌ی نزدیک حل می‌گردد.

همچنین آقای سادات از فاز دوم این پارک بازدید و وضعیت ساخت زیربنای پارک، فعالیت کارخانه‌های تولیدی و کارخانه‌های در حال ساخت را با صنعت‌کاران به بحث و بررسی گرفت.

هیئت رهبری وزارت صنعت و تجارت به منظور دریافت چالش‌ها، مشکلات و فُرصت‌های فراراه‌ی صنعت‌کاران و سرمایه‌گذاران در پارک‌های صنعتی کشور از پارک‌های صنعتی و کارخانه‌های تولیدی بازدید می‌نماید.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۲/۳۱ - ۱۵:۱۱
Background image

نمایش محصولات و تولیدات کشور در اکسپو 2022

به تعداد 6شرکت از سکتورسنگ‌های قیمتی افغانستان در نمایشگاه‌ی بین‌المللی 2022 اشتراک نموده است.

پنجشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۹ - ۱۳:۵
Background image

نشست با سرمایه‌گذاران مقیم امارات متحده‌ی عربی

در سفر هیئت عالی رتبه ا.ا.ا. به امارات متحده‌ی عربی، نشستی با حضور محترم معاون نخست و اقتصادی رئیس‌الوزا، سرپرست وزارت صنعت و تجارت، سرپرست اطلاعات و فرهنگ

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۲/۲۷ - ۱۴:۱۶
Background image

بحث در مورد مشکلات فابریکه‌داران

جلسه‌ی تحت ریاست محترم سیدعبدالعظیم قریشی رئیس عمومی پارک‌های صنعتی و امورصنایع وزارت صنعت و تجارت با اشتراک تعدادکثیری از صنعت‌کاران و فابریکه‌داران

BACK TO NEWS