جلسه هیئت رهبری وزارت صنعت و تجارت برگزار شد؛

yonus_shafaq
یکشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۵ - ۱۲:۳۳
جلسه هیئت رهبری وزارت صنعت و تجارت برگزار شد؛

جلسه نوبتی هیئت رهبری وزارت صنعت و تجارت تحت ریاست محترم عبدالکریم ملک‌یار سرپرست معینیت صنعت و تجارت، با اشتراک روئسای عمومی، روئسا، مشاورین و آمرین دایر گردید.

دراین جلسه چگونگی تطبیق استراتیژی ملی صادرات، موضوعات مربوط به اتشه‌های تجارتی، بست‌های انتقالی، ایجاد سیستم الکترونیک جهت پاسخ‌گویی به مراجعین، موضوع توظیف مفتشین به واحدهای دومی، وضعیت تشکیل و مسایل مربوط به منابع بشری و تحقق هدایات، مصوبات و فیصله‌های مقام عالی ریاست جمهوری ج.ا.ا، کابینه، شورای عالی اقتصادی و سایر موارد دیگر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در جریان جلسه روئسای مربوطه مطابق آجندا روی موضوعات مطروحه صحبت نموده، ضمن ارائۀ مشکلات طرح‌های پیشنهادی شان را ارائه نمودند که روی هر یک از آن‌ها بعد از استماع نظریات اعضای جلسه، فیصله‌های لازم صورت گرفت.

در اخیر، سرپرست معینیت صنعت و تجارت اکیداً هدایت داد تا در قسمت تعقیب و پیگیری هدایات، مصوبات، فیصله‌های مقام عالی ریاست جمهوری، کابینه، شورای عالی اقتصادی و سایر موارد از اجراآت به موقع به مراجع مربوطه گزارش ارائه نمایند

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۲۱ - ۱۶:۱
Background image

اطلاعیه!  قابل توجه علاقمندان نمایشگاه انلاین! 

نمایشگاه آنلاین تحت عنوان Virtual International Rawal Expo” (Rawal) " با مدیریت وزارت صنعت و تجارت برگزار است

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۷ - ۱۵:۴۶
Background image

افغانستان از الحاق جمهوری ازبکستان به سازمان تجارت جهانی حمایت می کند

دومین جلسه ی کمیته مذاکرات دوجانبه تجارت در اموال و خدمات کشور ازبکستان، با اشتراک نمایندگان وزارت های ذیربط و ادارات مستقل در سالون کنفرانس های وزارت صنعت و تجارت تدویر یافت. اشتراک. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۷ - ۱۵:۴۴
Background image

طرح پیشنهادی ایجاد اتاق ساختمان از طرف اتحادیۀ شرکت‌های ساختمانی ارائه گردید

به روز دوشنبه 6 اسد سالروان جلسۀ با رهبری اتحادیۀ شرکت‌های ساختمانی در سالون کنفرانس‌های وزارت صنعت و تجارت دایر گردید. در این جلسه روی ضرورت ایجاد اتاق ساختمان و پروسۀ ایجاد آن با در. . .

BACK TO NEWS