دعوت از سرمایگذاران جمهوری اسلامی ایران جهت سرمایگذاری در افغانستان

reza_admin
یکشنبه ۱۴۰۱/۹/۶ - ۸:۲۷
دعوت از سرمایگذاران جمهوری اسلامی ایران جهت سرمایگذاری در افغانستان

شنبه مورخ 2جمادی‌الاول 1444 / 5قوس 1401

محترم الحاج نورالدین عزیزی وزیر صنعت وتجارت با شماری از سرمایگذاران جمهوری اسلامی ایران دیدار و برنامه های آنان در رابطه به چگونگی سرمایگذاری در بخش‌های صنایع و استخراج معادن در افغانستان را استماع نمود.

محترم الحاج نورالدین عزیزی ضمن استماع پلانها و برنامه های این سرمایه گذاران از تشریف آوری آنان در افغانستان تشکری نموده افزود؛ ایران از جمله کشورهای همسایه نیک و دوست ما میباشد. آغوش ااا برای تمام سرمایگذاران داخلی وخارجی باز بوده تلاش مینماییم تا زمینه سرمایگذاری را فراهم نماییم

آقای عزیزی افزود؛ افغانستان دارای معادن و فرصت های زیاد بوده و هر سرمایگذار میتواند در بخش های مختلف سرمایگذاری نماید.

آقای عزیزی از سرمایه گذاری سرمایه گذارن کشور ایران اعلام حمایت نموده وعده سپرد که وزارت صنعت وتجارت با شما همکار میباشد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۹ - ۱۷:۵
Background image

جلسه تقویت هماهنگی و رسیدگی به مشکلات و چالش‌های صنعت‌کاران برگزار گردید

محترم الحاج نورالدین عزیزی، سرپرست وزارت صنعت و تجارت با محترم شیرباز کمین‌زاده، رئیس اتاق صنایع و معادن افغانستان، محترم سخی‌احمدی پیمان و روئسای سکتورهای تولیدی و صنعتی کشور

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۸ - ۱۶:۵۴
Background image

الحاج عزیزی: کسانی که در افغانستان سرمایه‌گذاری می‌کنند؛ در حدود 50درصد مفاد می‌کنند

محترم الحاج نورالدین عزیزی، سرپرست وزارت صنعت و تجارت ا.ا. افغانستان با هیئت از سرمایه‌گذاران و تاجران جمهوری ترکیه تحت ریاست محترم شیخ عمر، رئیس علمای آنادولو آن کشور در دفتر کاری شان. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۶ - ۱۳:۲۰
Background image

فابریکه تولیدی خالدرستم خپل روزانه ظرفیت تولید 3تن دارد

فابریکه تولیدی نوشیدنی‌های غیرالکلی خالدرستم خپل با سرمایه‌گذاری 8میلیون افغانی و با داشتن 7پایه ماشین در ولایت میدان وردک ایجاد شده است.

BACK TO NEWS