دیدار با اعضای اتاق پیشه‌وران و دکان‌داران زون غرب

reza_admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۳/۱۸ - ۱۲:۲۴
دیدار با اعضای اتاق پیشه‌وران و دکان‌داران زون غرب

18جوزا 1401

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت و هیئت همراه‌شان با اعضای اتاق پیشه‌وران و دکان‌داران زون غرب کشور دیدار و ملاقات نمودند.

محترم عبدالودود فیض‌زاده رئیس اتاق پیشه‌وران و دکان‌داران زون غرب با قدردانی از زحمات رهبری وزارت صنعت و تجارت؛ این وزارت را خانه‌ی سکتورخصوصی عنوان نموده و از پیشرفتها، مشکلات فراروی اصناف و پیشه‌وران معلومات ارایه نمود.

در ادامه آقای الحاج عزیزی با اعلام حمایت از سکتورخصوصی افزود که وزارت صنعت و تجارت در قسمت حل مشکلات اصناف و پیشه‌وران همیشه در تمام اوقات و در اسرع‌وقت عمل نموده و سکتورخصوصی بازوی توانای وزارت صنعت و تجارت می‌باشد.

آقای عزیز گفت: ا.ا. افغانستان با فراهم‌نمودن امنیت در سراسر کشور الحمدالله زمینه‌ی مناسب را برای سکتورخصوصی  فراهم نموده است.

در اخیر لوح‌سپاس از فعالیت‌های رهبری وزارت صنعت و تجارت از سوی اتاق پیشه‌وران و دکان‌داران زون غرب به محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست این وزارت اهداء گردید.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۶/۳۰ - ۱۴:۴۳
Background image

روند صادرات ادامه دارد

قرار است به مقدار 18تُن مغز جلغوزه از راه زمینی به ایتالیا صادر شود.

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۶/۲۹ - ۱۶:۳۹
Background image

امارت اسلامی افعانستان از یک، یک افغانی مالیه، مالیه دهندگان حفاظت می‌کند

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت در نشست که تحت عنوان حمایت از پیشه وران و دوکانداران، یک قدم بسوی اقتصاد با ثبات و خود کفایی اشتراک نموده

دوشنبه ۱۴۰۱/۶/۲۸ - ۸:۵۱
Background image

دیدار سرپرست وزارت صنعت و تجارت با صنعت‌کاران و تاجران پکتیا

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با صنعت‌کاران و تاجران ولایت محترم پکتیا در تالارمقام این وزارت دیدار نمود.

BACK TO NEWS