دیدار با کارمندان ریاست صنعت و تجارت ولایت بلخ

reza_admin
پنجشنبه ۱۴۰۱/۴/۲ - ۲۲:۲۵
دیدار با کارمندان ریاست صنعت و تجارت ولایت بلخ

پنج‌شنبه مورخ 2سرطان 1401

محترم مولوی قدرت‌الله جمال معین وزارت صنعت و تجارت در سفرشان به ولایت بلخ روزگذشته با کارمندان ریاست صنعت و تجارت این ولایت دیدار کرد.

در این سفر که معین امور صنعت و تجارت را محترم ملا نیازمحمد واثق مشاور اقتصادی این معینیت و مطیع‌الله امید رئیس استراتژی، پالیسی و پلان همراه‌ای می‌کنند. در آغاز محترم امیرمحمد متقی رئیس صنعت و تجارت ولایت بلخ حضور آقای مولوی جمال را نیک و دل‌گرم‌کننده برای کارمندان این ریاست ارزیابی نموده و اضافه کرد که با رهنمایی‌های ایشان نظم و خدمات بهتر خواهد شد.

معین امور صنعت و تجارت ضمن تأکید به نظم، سیسم اداری منظم و رویه‌ی نیک با مراجعین، رمزی پیروزی ا.ا را اطاعت، اخلاص و استقامت دانست.

در ادامه محترم مولوی قدرت‌الله جمال از تمام شعبات این ریاست دیدن نموده، در بخش‌های اداری، استفاده‌ی فارمت مشخص و همسان در مکاتیب و پیشنهادات و آرشیف اسناد؛ کارمندان را رهنمایی نمودند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۶/۳۰ - ۱۴:۴۳
Background image

روند صادرات ادامه دارد

قرار است به مقدار 18تُن مغز جلغوزه از راه زمینی به ایتالیا صادر شود.

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۶/۲۹ - ۱۶:۳۹
Background image

امارت اسلامی افعانستان از یک، یک افغانی مالیه، مالیه دهندگان حفاظت می‌کند

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت در نشست که تحت عنوان حمایت از پیشه وران و دوکانداران، یک قدم بسوی اقتصاد با ثبات و خود کفایی اشتراک نموده

دوشنبه ۱۴۰۱/۶/۲۸ - ۸:۵۱
Background image

دیدار سرپرست وزارت صنعت و تجارت با صنعت‌کاران و تاجران پکتیا

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با صنعت‌کاران و تاجران ولایت محترم پکتیا در تالارمقام این وزارت دیدار نمود.

BACK TO NEWS