دیدار رئیس جمهور با اعضای فدراسیون اطاق های افغانستان و شماری از متشبثین 

reza_admin
چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۰ - ۹:۵۹
دیدار رئیس جمهور با اعضای فدراسیون اطاق های افغانستان و شماری از متشبثین 

رئیس جمهور محمد اشرف غنی عصر امروز طی دیداری با اعضای فدراسیون اطاق های افغانستان و شماری از متشبثین، خواست و مشکلات آنان را در رابطه به واردات مواد اولیه خوراکی، استماع نمود

در این دیدار که در ارگ انجام شد، ابتدا وزیر صنعت و تجارت طرح تهیه ذخایر استراتیژیک مواد اولیه را با رئیس جمهور شریک ساخت و گفت که در یک ماه گذشته در حدود ده هزار تن مواد اولیه خوراکی به بازار عرضه شده است.

سپس معاون فدراسیون اتاق های افغانستان، پیشنهادات مشخص را مورد مشکلات سکتور و راه حل های آن، ارائه کرد.

متعاقباً رئیس جمهور غنی خطاب به اعضای فدراسیون اطاق های افغانستان و متشبثین، گفت که تا یک ماه تعرفه شما به گونه امتحانی معاف می گردد و بعد از آن با توجه به وضعیت، تصمیم می گیریم.

رئیس جمهور با تاکید گفت که سکتور خصوصی دست راست من است و کسانی که از آن رشوت می گیرند، خیانت ملی را انجام می دهند. وی به وزارت مالیه هدایت داد که در مشورت با سکتور خصوصی از طریق پروسۀ شفاف، کارمندان را بگمارند و برای صادرات زمینه های لازم را فراهم سازند.

رئیس جمهور کشور به ریاست عمومی ادارۀ امور، وزارت مالیه و شاروالی کابل هدایت داد که مشترکاً در راستای حل مشکل سکتور خصوصی کار نمایند.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۰/۹/۸ - ۱۰:۴۶
Background image

نخستین جلسه‌ی گروه‌ی مذاکراتی روی تعدیل موافقت‌نامه‌ی اپتا برگزار شد

نخستین جلسه‌ی گروه‌ی مذاکراتی روی تعدیل موافقت‌نامه‌ی اپتا با اشتراک نمایندگان ادارات ذیربط و معین مالی و اداری این وزارت، تحت ریاست محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت

شنبه ۱۴۰۰/۹/۶ - ۱۶:۳
Background image

رئیس عامل هیئت مدیره‌ی اتحادیه‌ی مؤلدین و صادرکنندگان قالین انتخاب شد

اولین جلسه‌ی هیئت مدیره‌ی اتحادیه‌ی مؤلدین و صادرکنندگان قالین در تالارعمومی کنفرانس‌های وزارت صنعت و تجارت برگزار شد.

چهارشنبه ۱۴۰۰/۹/۳ - ۱۵:۹
Background image

ملاقات سرپرست وزارت صنعت و تجارت با مسئولین اتاق زراعت و مال‌داری افغانستان

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با مسئولین اتاق زراعت و مال‌داری افغانستان در دفتر کارشان در این وزارت دیدار کردند.

BACK TO NEWS