استماع گزارش ریاست عمومی مالی و اداری

reza_admin
پنجشنبه ۱۴۰۱/۲/۱ - ۱۲:۱۵
استماع گزارش ریاست عمومی مالی و اداری

پنج‌شنبه مورخ 1ثور 1401

محترم مولوی قدرت‌الله جمال معین امور صنعت و تجارت گزارش اجراآت ریاست عمومی مالی و اداری این وزارت را استماع و روی مواردکلیدی از جمله حفظ و نگهداری دارای‌های منقول و غیرمنقول وزارت بحث نمود.

در این جلسه محترم محمدهاشم عمری رئیس عمومی مالی و اداری گزارش اجراآت خویش در خصوص موجودیت اموال و اجناس مهم و قیمتی وزارت را به صورت مفصل شرح داد.

سپس معین وزارت صنعت و تجارت گفت که حفظ، نگهداری، تسلیم‌دهی وسایل به کارمندان و تحویل‌گیری دوباره‌ی آن از مسئولیت‌های این ریاست بوده و در قبال آن پاسخگو می‌باشد. ایشان علاوه نمود که در این زمینه معافیت وجود نداشته، تمام اقلام دیجیتال‌سازی و با شفافیت کامل از آن حفظ و مراقبت شود.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۳:۲۹
Background image

 جلسه هیئت مدیره اداره انکشاف صادرات کشمش، میوه‌جات، سیزیجات و نباتات طبی برگزار گردید

جلسه هیئت مدیره اداره انکشاف صادرات کشمش، میوه‌جات، سیزیجات و نباتات طبی تحت ریاست محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت و رئیس هیئت مدیره این اداره

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۸ - ۱۴:۵۳
Background image

استماع مشکلات تاجران در بندرحیرتان

در جلسه که تحت ریاست محترم الحاج نورالدین عزیزی وزیر صنعت و تجارت با حضور نمایندگان اداران ذیدخل و اعضای سکتور خصوص مشکلات تاجران بندر حیرتان استماع و راه‌حل‌های آن جستجو گردید.

پنجشنبه ۱۴۰۲/۶/۱۶ - ۹:۴۱
Background image

شریک‌سازی نگرانی‌های تاجران کشور در ملاقاتی با سفیر پاکستان

محترم الحاج نورالدین عزیزی وزیر صنعت و تجارت با محترم عبیدالرحمن نظامانی سفیر جمهوری اسلامی پاکستان مقیم کابل در دفتر شان ملاقات نموده، مشکلات و نگرانی‌های تجار کشور را با وی در میان. . .

BACK TO NEWS