استماع گزارش ریاست عمومی مالی و اداری

reza_admin
پنجشنبه ۱۴۰۱/۲/۱ - ۱۲:۱۵
استماع گزارش ریاست عمومی مالی و اداری

پنج‌شنبه مورخ 1ثور 1401

محترم مولوی قدرت‌الله جمال معین امور صنعت و تجارت گزارش اجراآت ریاست عمومی مالی و اداری این وزارت را استماع و روی مواردکلیدی از جمله حفظ و نگهداری دارای‌های منقول و غیرمنقول وزارت بحث نمود.

در این جلسه محترم محمدهاشم عمری رئیس عمومی مالی و اداری گزارش اجراآت خویش در خصوص موجودیت اموال و اجناس مهم و قیمتی وزارت را به صورت مفصل شرح داد.

سپس معین وزارت صنعت و تجارت گفت که حفظ، نگهداری، تسلیم‌دهی وسایل به کارمندان و تحویل‌گیری دوباره‌ی آن از مسئولیت‌های این ریاست بوده و در قبال آن پاسخگو می‌باشد. ایشان علاوه نمود که در این زمینه معافیت وجود نداشته، تمام اقلام دیجیتال‌سازی و با شفافیت کامل از آن حفظ و مراقبت شود.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۱/۹/۶ - ۸:۲۷
Background image

دعوت از سرمایگذاران جمهوری اسلامی ایران جهت سرمایگذاری در افغانستان

محترم الحاج نورالدین عزیزی وزیر صنعت وتجارت با شماری از سرمایگذاران جمهوری اسلامی ایران دیدار و برنامه های آنان در رابطه به چگونگی سرمایگذاری در بخش‌های صنایع و استخراج معادن در. . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۹/۶ - ۸:۲۰
Background image

بزرگترین محموله‌ی میوه‌خشک و زعفران کشور از راه زمین به اروپایی، استرالیا و کانادا صادر شد

محفلی که به همین مناسبت دایر گردیده بود، محترم مولوی قدرت‌الله جمال معین وزارت صنعت و تجارت، محترم خان‌جان الکوزی رئیس اتاق مشترک افغانستان – پاکستان، بزرگان ا.ا و سکتورخصوصی حضور. . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۸/۲۹ - ۱۰:۸
Background image

اشتراک شرکت‌های افغانستان در نمایشگاه‌ی کشور چین

ششمین نمایشگاه‌ی صادرات و واردات کشور چین و کشورهای جنوب آسیا و بیست و ششمین نمایشگاه‌ی کنمینک با حضور شرکت‌های از افغانستان افتتاح شد.

BACK TO NEWS