بررسی وضعیت بازار در ولایات خوست، پکتیا، ننگرهار و هرات

reza_admin
پنجشنبه ۱۴۰۰/۴/۲۴ - ۹:۷
بررسی وضعیت بازار در ولایات خوست، پکتیا، ننگرهار و هرات

چهارشنبه ۲۳ سرطان ۱۴۰۰

کمیسیون مبارزه با احتکار، گران فروشی، تورید و عرضه ای اجناس بی کیفیت وزارت صنعت و تجارت به منظور جلوگیری از احتکار، گران فروشی و موجودیت اجناس بی کیفیت بازار های ولایات خوست، پکتیا، ننگرهار و هرات را بررسی کردند.

در جریان بررسی بازارهای ولایات متذکره از سوی کمیسیون مبارزه با احتکار، گران فروشی، تورید و عرضه ای اجناس بی کیفیت مقداری زیادی مواد بی کیفیت جمع آوری و دکان های فروشنده این اجناس نیز مسدود گردید.

کمیسیون مبارزه با احتکار، گران فروشی، تورید و عرضه ای اجناس بی کیفیت وزارت صنعت و تجارت و با اشتراک نهادهای دولتی و سکتور خصوصی عضو این کمیسیون به هدف جلوگیری از احتکار، گران فروشی و عرضه اجناس بی کیفیت در بازارهای کشور، بررسی منظم را انجام می دهد که تا اکنون مقدار زیادی مواد بی کیفیت جمع آوری شده است.

همچنین در جریان بررسی های این کمیسیون از بازارهای ولایات چندین فروشنده مواد بی کیفیت و تاریخ گذشته و افراد احتکارگر به نهادهای عدلی و قضایی معرف شده است.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۲/۳۱ - ۱۵:۱۱
Background image

نمایش محصولات و تولیدات کشور در اکسپو 2022

به تعداد 6شرکت از سکتورسنگ‌های قیمتی افغانستان در نمایشگاه‌ی بین‌المللی 2022 اشتراک نموده است.

پنجشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۹ - ۱۳:۵
Background image

نشست با سرمایه‌گذاران مقیم امارات متحده‌ی عربی

در سفر هیئت عالی رتبه ا.ا.ا. به امارات متحده‌ی عربی، نشستی با حضور محترم معاون نخست و اقتصادی رئیس‌الوزا، سرپرست وزارت صنعت و تجارت، سرپرست اطلاعات و فرهنگ

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۲/۲۷ - ۱۴:۱۶
Background image

بحث در مورد مشکلات فابریکه‌داران

جلسه‌ی تحت ریاست محترم سیدعبدالعظیم قریشی رئیس عمومی پارک‌های صنعتی و امورصنایع وزارت صنعت و تجارت با اشتراک تعدادکثیری از صنعت‌کاران و فابریکه‌داران

BACK TO NEWS