برگزاری جلسۀ هماهنگی به منظور معرفی و شناسایی بهتر تولیدات داخلی

reza_admin
پنجشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۱ - ۸:۴۰
برگزاری جلسۀ هماهنگی به منظور معرفی و شناسایی بهتر تولیدات داخلی

چهارشنبه ۲۰ اسد ۱۴۰۰

جلسۀ هماهنگی به منظور شناسایی بهتر تولیدات و فراهم آوری تسهیلات لازم برای حمایت از صنایع تولیدی کشور تحت ریاست سیدمحسن سادات رئیس عمومی پارک­های صنعتی و امور صنایع وزارت صنعت و تجارت و با اشتراک هیأت رهبری اتاق صنایع و معادن از مرکز و ولایات حضوری و آنلاین در سالون کنفرانس­ عبدالمجید زابلی وزارت صنعت و تجارت برگزار شد.

در آغاز این جلسه، سیدمحسن سادات رئیس عمومی پارک­های صنعتی و امور صنایع گفت که مطابق به هدایت مقام عالی ریاست جمهوری؛ وزارت صنعت و تجارت و اتاق صنایع و معادن افغانستان در هماهنگی به منظور شناسایی بهتر تولیدات داخلی و فراهم آوری تسهیلات لازم برای حمایت از صنایع تولیدی کشور به طور مشترک کار نمایند.

آقای سادات همچنین گفت که وزارت صنعت و تجارت از اتاق صنایع و معادن می­خواهد که محصولات شرکت­های تولیدی داخلی را به این وزارت معرفی نمایند و این وزارت در نشر تبلیغات، بازاریابی و معرفی آن به خریداران آنان همکاری نمایند.

شیرباز کمین­زاده رئیس عمومی اتاق صنایع و معادن افغانستان گفت که آنان محصولات تمامی شرکت­های تولیدی صنایع کشور به وزارت صنعت و تجارت معرفی نموده و همچنین لست مشکلات صنعت کاران در عرصه­های مواد خام، تعرفه مواد خام، تامین برق مورد نیاز و چگونگی حمایت دولت از صنایع داخلی را با وزارت صنعت و تجارت شریک می­سازند.

مطابق به هدایت مقام عالی ریاست جمهوری، سلسله جلسه­های وزارت صنعت و تجارت و اتاق صنایع و معادن به منظور شناسایی بهتر تولیدات و فراهم آوری تسهیلات لازم برای حمایت از صنایع داخلی به طور منظم برگزار می­شود.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۴/۷ - ۱۶:۵۴
Background image

ملاقات با فابریکه‌داران محترم پارک صنعتی شیخ‌مصری

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با فابریکه‌داران محترم پارک صنعتی شیخ‌مصری ولایت ننگرهار در تالارعمومی کنفرانس‌های این وزارت ملاقات کرد.

جمعه ۱۴۰۱/۴/۳ - ۰:۹
Background image

تعامل تجاری با روسیه در راه است

به اساس فیصله کمیسیون اقتصادی به رهبری وزیر صنعت و تجارت هیئتی دولتی به روسیه بخاطر گفتگو جهت تسهیل در خریداری مواد اولیه سفر خواهد نمود.

جمعه ۱۴۰۱/۴/۳ - ۰:۶
Background image

قیمت روغن درحال کاهش است

محترم الحاج نورالدین عزیزی وزیر صنعت و تجارت با تعداد از تاجران آرد، گندم و روغن ملاقات و روی مسایل مختلف گفتگو نمود.

BACK TO NEWS