جلسه پیرامون ۳۶جریب زمین مربوط پارک‌های صنعتی وزارت صنعت و تجارت  که قبلا در تصرف ریاست محترم ساختمانی بنایی قرار داشت

reza_admin
دوشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۶ - ۱۶:۲۸
جلسه پیرامون ۳۶جریب زمین مربوط پارک‌های صنعتی وزارت صنعت و تجارت  که قبلا در تصرف ریاست محترم ساختمانی بنایی قرار داشت

دوشنبه مورخ 26ثور 1401

 جلسه پیرامون 36جریب زمین ساختمانی بنایی واقع ساحه‌ی توسعوی پلان تفصیلی منظورشده‌ی پارک صنعتی پلچرخی با حضورداشت محترم عبدالعظیم قریشی رئیس عمومی پارک‌های صنعتی وزارت صنعت و تجارت، معین محترم اداره‌ی انکشاف ملی و روئسای مربوطه‌ی این وزارت برگزار گردید.

این جلسه که در تالارعمومی وزارت صنعت و تجارت با برگزار گردیده بود، نخست رئیس عمومی پارک‌های صنعتی و امورصنایع این وزارت در مورد 324جریب زمین که به اساس حکم شماره (1274) مورخ 26/11/1421 عالیقدر امیرالمومنین مسترد که در آن موازی 36جریب زمین دستگاه‌ی ساختمانی بنایی نیز شامل است، معلومات ارایه کردند. ایشان علاوه نمود که ریاست عمومی پارک‌های صنعتی و امورصنایع مصمم به توسعه تمام ساحات پارک صنعتی پلچرخی به خصوص ساحه متذکره می‌باشد.

در ادامه محترم احسان‌الله فطرت رئیس توزیع زمین و مراقبت از پارک‌های صنعتی اضافه کرد که قبل از ماه مبارک رمضان به ارتباط 36جریب زمین تحت دعوا با رئیس دفتر اداره‌ی محترم انکشاف ملی صحبت نموده و به وی معلومات ارایه کرده که به اساس حکم و اسناد موجود، این زمین مربوط پارک‌های صنعتی وزارت صنعت و تجارت می‌باشد.

در اخیر بعد از بحث مفصل در مورد 36جریب زمین فیصله گردید الی فیصله‌ی نهای محکمه زمین مربوطه بعد از 20سال دوباره به وزارت صنعت و تجارت تسلیم گردد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۴/۷ - ۱۶:۵۴
Background image

ملاقات با فابریکه‌داران محترم پارک صنعتی شیخ‌مصری

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با فابریکه‌داران محترم پارک صنعتی شیخ‌مصری ولایت ننگرهار در تالارعمومی کنفرانس‌های این وزارت ملاقات کرد.

جمعه ۱۴۰۱/۴/۳ - ۰:۹
Background image

تعامل تجاری با روسیه در راه است

به اساس فیصله کمیسیون اقتصادی به رهبری وزیر صنعت و تجارت هیئتی دولتی به روسیه بخاطر گفتگو جهت تسهیل در خریداری مواد اولیه سفر خواهد نمود.

جمعه ۱۴۰۱/۴/۳ - ۰:۶
Background image

قیمت روغن درحال کاهش است

محترم الحاج نورالدین عزیزی وزیر صنعت و تجارت با تعداد از تاجران آرد، گندم و روغن ملاقات و روی مسایل مختلف گفتگو نمود.

BACK TO NEWS