دیدار معین امور صنعت و تجارت با صنعت‌کاران

reza_admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۳/۱۸ - ۱۱:۱۱
دیدار معین امور صنعت و تجارت با صنعت‌کاران

چهارشنبه مورخ 17جوزای 1401

محترم مولوی قدرت‌الله جمال معین وزارت صنعت و تجارت با صنعت‌کاران ولایت قندهار در تالارعمومی کنفرانس‌های این وزارت دیدار کرد.

در این دیدار که نماینده‌ی محترم اتاق صنایع و معادن این ولایت نیز حضور داشت؛ وی مشکلات صنعت‌کاران را نبود زمین در پارک‌های صنعتی برای فابریکه‌داران فعال، قیمت زیربناها، حفظ و مراقبت از پارک‌ها، غضب قسمتی از پارک‌ صنعتی شوراندام توسط گروه‌ها و افراد، روند طی مراحل درخواست برای موادخام، فاصله طولانی میان پارک صنعتی و ریاست اطفائیه و عدم صادرات مس و چودن نیمه پرؤسس شده در این ولایت برشمرد.

محترم مولوی قدرت‌الله جمال معین امور صنعت و تجارت این وزارت ضمن بیان این که ما برای رسیدگی به مشکلات پارک‌های صنعتی برنامه‌ها و پلان‌های مان را داریم، گفت که رهبری وزارت متوجه تمام مشکلات بوده و یک به یک به آنها رسیدگی خواهد شد.

آقای مولوی جمال تأکید کرد که در قسمت فاصله طویل میان پارک صنعتی و ریاست اطفائیه یک درخواست ترتیب و به وزارت تسلیم داده شود و همچنان در مورد مس و چودن نیمه پرؤسس شده در این ولایت گفت که شما عریضه‌ی تان را با دلیل به وزارت تحویل دهید تا در مورد آن راه حل جستجو گردد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۸:۴۳
Background image

استماع مشکلات صنعت‌کاران

محترم مولوی قدرت‌الله جمال معین وزارت صنعت و تجارت در جلسه‌ای که با محترم محمدکریم عظیمی رئیس اجرائیه‌ی اتاق صنایع و معادن کابل، محترم مطیع‌الله نسیم‌زرمتی عضو بورد مشورتی اتاق کابل

یکشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۴:۳
Background image

فابریکه گندم کوبان هری افتتاح گردید

محترم الحاج نورالدین عزیزی وزیر صنعت و تجارت ا.ا.ا با حضورهیئت همراه شان فابریکه تولید آرد (گندم کوبان هری) را افتتاح نمودند.

شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۸:۵۱
Background image

دیدار محترم الحاج عزیزی با اعضای اتحادیه صادرکنندگان ولایت هرات

محترم الحاج نورالدین عزیزی، وزیر صنعت وتجارت با اتحادیه صادرکننده‌گان هرات دیدار و تبادل نظر نمود.

BACK TO NEWS