دیدار معین امور صنعت و تجارت با صنعت‌کاران

reza_admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۳/۱۸ - ۱۱:۱۱
دیدار معین امور صنعت و تجارت با صنعت‌کاران

چهارشنبه مورخ 17جوزای 1401

محترم مولوی قدرت‌الله جمال معین وزارت صنعت و تجارت با صنعت‌کاران ولایت قندهار در تالارعمومی کنفرانس‌های این وزارت دیدار کرد.

در این دیدار که نماینده‌ی محترم اتاق صنایع و معادن این ولایت نیز حضور داشت؛ وی مشکلات صنعت‌کاران را نبود زمین در پارک‌های صنعتی برای فابریکه‌داران فعال، قیمت زیربناها، حفظ و مراقبت از پارک‌ها، غضب قسمتی از پارک‌ صنعتی شوراندام توسط گروه‌ها و افراد، روند طی مراحل درخواست برای موادخام، فاصله طولانی میان پارک صنعتی و ریاست اطفائیه و عدم صادرات مس و چودن نیمه پرؤسس شده در این ولایت برشمرد.

محترم مولوی قدرت‌الله جمال معین امور صنعت و تجارت این وزارت ضمن بیان این که ما برای رسیدگی به مشکلات پارک‌های صنعتی برنامه‌ها و پلان‌های مان را داریم، گفت که رهبری وزارت متوجه تمام مشکلات بوده و یک به یک به آنها رسیدگی خواهد شد.

آقای مولوی جمال تأکید کرد که در قسمت فاصله طویل میان پارک صنعتی و ریاست اطفائیه یک درخواست ترتیب و به وزارت تسلیم داده شود و همچنان در مورد مس و چودن نیمه پرؤسس شده در این ولایت گفت که شما عریضه‌ی تان را با دلیل به وزارت تحویل دهید تا در مورد آن راه حل جستجو گردد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۶/۳۰ - ۱۴:۴۳
Background image

روند صادرات ادامه دارد

قرار است به مقدار 18تُن مغز جلغوزه از راه زمینی به ایتالیا صادر شود.

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۶/۲۹ - ۱۶:۳۹
Background image

امارت اسلامی افعانستان از یک، یک افغانی مالیه، مالیه دهندگان حفاظت می‌کند

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت در نشست که تحت عنوان حمایت از پیشه وران و دوکانداران، یک قدم بسوی اقتصاد با ثبات و خود کفایی اشتراک نموده

دوشنبه ۱۴۰۱/۶/۲۸ - ۸:۵۱
Background image

دیدار سرپرست وزارت صنعت و تجارت با صنعت‌کاران و تاجران پکتیا

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با صنعت‌کاران و تاجران ولایت محترم پکتیا در تالارمقام این وزارت دیدار نمود.

BACK TO NEWS