نهایی شدن طرزالعمل تطبیق بسته ی تشویقی ۶ فیصدی برای صادرات قالین

reza_admin
شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۸:۲۳
نهایی شدن طرزالعمل تطبیق بسته ی تشویقی ۶ فیصدی برای صادرات قالین

پنج‌شنبه ۲۰جوزا ۱۴۰۰

جلسه ی نهایی سازی طرزالعمل بسته ی تشویقی %۶ برای افزایش صادرات قالین تحت ریاست نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت و با اشتراک نمایندگان سکتور قالین کشور در سالون کنفرانس های شهید سید مصطفی کاظمی وزارت صنعت و تجارت برگزار شد.

نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت گفت که این طرزالعمل به منظور چگونگی تطبیق بسته ی تشویقی ۶ درصد برای افزایش قالین با نظرخواهی از صنعت کاران و تاجران سکتور قالین تهیه وترتیب شده است.

آقای غوریانی همچنین افزود که مطابق به این طرزالعمل، تاجران که قالین کشور را به نام و نشان افغانستان به کشورهای منطقه و جهان صادر میکنند، از مفاد این بسته ی تشویقی استفاده نمایند.

در این جلسه، بعد از بحث و بررسی روی ماده های این طرزالعمل، اشتراک کنندگان جلسه با اکثریت آرا موافقت شان را بیان داشته و نیز امضا کردند.

بسته ی تشویقی %۶ برای صادرات قالین به ارزش ۱۲۰میلیون افغانی از سوی وزارت صنعت و تجارت و منظوری شورای عالی اقتصادی برای افزایش صادرات قالین کشور، هم اکنون آماده ی تطبیق می باشد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۶ - ۸:۴۱
Background image

نهایی شدن مکانیزم مشترک رسیدگی به وضعیت موجود بنادر، تجارت و بازار

مکانیزم مشترک رسیدگی به وضعیت موجود بنادر، تجارت و بازار با حضور نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت، معین گمرکات وزارت مالیه و نمایندگان فدراسیون اتاق های افغانستان، اتاق های سکتوری

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۶ - ۸:۳۶
Background image

بازدید کمیسیون منع احتکار و گران‌فروشی از بازارهای ولایت‌های ننگرهار، لوگر و پکتیا

کمیسیون منع احتکار و گران‌فروشی وزارت صنعت و تجارت به منظور بررسی وضعیت بازار و جلوگیری از احتکار و گران‌فروشی از بازارهای فروش مواد‌غذایی در ولایت‌های ننگرهار, لوگر و پکتیا بازدید. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۵/۴ - ۱۱:۱۸
Background image

فراخوان مشارکت دولتداری باز در باره جمع آوری موضوعات پیشنهادی اقشار مختلف جامعه جهت شمولیت در برنامه عمل ملی-3

پروسه تدوین برنامه عمل ملی -3 مشارکت دولتداری باز جمهوری اسلامی افغانستان عنقریب آغاز می گردد.

BACK TO NEWS