کنفرانس ویدیوی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با سفیر ایالات متحده‌ی آمریکا

yonus_shafaq
پنجشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۴ - ۱۹:۲۴
کنفرانس ویدیوی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با سفیر ایالات متحده‌ی آمریکا
پنج‌شنبه 24 میزان 1399
محترم نثاراحمد غوریانی نامزدوزیر و سرپرست وزارت صنعت و تجارت جمهوری اسلامی افغانستان با محترم روس ویلسون سفیر ایالات متحده‌ی آمریکا مقیم کابل از طریق ویدیو کنفرانس در رابطه به همکاری اداره‌ی انکشاف بین‌المللی ایالات متحده‌ی آمریکا با این وزارت در راستای رشد و تقویت سکتورخصوصی و افزایش حجم تجارت این کشور با کشورهای منطقه و جهان گفت‌وگو کرد.
آقای غوریانی در ابتدا از همکاری‌های همه‌جانبه این اداره با دولت افغانستان اظهار قدردانی کرده گفت؛ ما به هدف رشد و تقویت سکتورخصوصی برای یک سال پلانی را آماده کرده‌ایم و در آغاز روی مشکلات ترانزیتی سکتورخصوصی و سهولت‌های تجار و صادرکنندگان تمرکز صورت گرفته است.
در ادامه محترم ویلسون از تمرکز رهبری جدید این وزارت روی رشد سکتورخصوصی و صادرات، اظهار خرسندی نموده گفت؛ اداره‌ی انکشاف بین‌المللی آیالات متحده‌ی آمریکا (USAID) با وزارت صنعت و تجارت در زمینه‌های مرتبط به سکتورخصوصی همکاری خواهند کرد.

 

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۷ - ۱۹:۵۸
Background image

موافقتنامه همکاری های دوجانبه گمرکی میان افغانستان و پاکستان به امضاء رسید

موافقتنامه همکاری های دوجانبه گمرکی میان گمرکات افغانستان و بورد گمرکات پاکستان با حضور داشت محترم نثاراحمد غوریانی نامزد وزیر و سرپرست وزارت صنعت وتجارت و نمایندگان سکتور خصوصی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۷ - ۱۵:۵۵
Background image

آغاز ثبت نام برای دور چهارم نمایشگاه بین المللی واردات چین (CIIE)؛

​​​​​​​نمایشگاه بین المللی واردات چین (CIIE) مهمترین و بزرگترین نمایشگاه واردات چین می باشد که از سال ۲۰۱۸ الی اکنون بطور سالانه از تاریخ ۵ الی ۱۰ نوامبر سال میلادی در شهر شانگهای. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۶ - ۱۶:۵
Background image

جلسه تخنیکی بررسی مشکلات تجارتی- ترانزیتی افغانستان- پاکستان برگزار گردید

جلسه مشترک تخنیکی بررسی مشکلات تجارتی- ترانزیتی افغانستان- پاکستان در وزارت تجارت پاکستان با اشتراک محترم نثاراحمد غوریانی نامزد وزیر و سرپرست وزارت صنعت وتجارت و محترم عبدالرزاق داوود. . .

BACK TO NEWS