استماع مشکلات تاجران در بندرحیرتان

reza_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۸ - ۱۴:۵۳
استماع مشکلات تاجران در بندرحیرتان

یک‌شنبه مورخ 1ربیع‌الاول 1445 / 26سنبله 1402

در جلسه که تحت ریاست محترم الحاج نورالدین عزیزی وزیر صنعت و تجارت با حضور نمایندگان اداران ذیدخل و اعضای سکتور خصوص مشکلات تاجران بندر حیرتان استماع و راه‌حل‌های آن جستجو گردید.

الحاج عزیزی در مورد کمتیه بنادر و استعجالیت مشکلات تاجران در بندرحیران و تلاش برای حل آن تأکید نمود.

تاجران مشکلات شان را درقسمت فوموکیشن (دواپاشی) اموال، بالا بودن قیمت انتقال، تراکم بارگیری، اجازه گرفتن از وزارت محترم زارعت و سایر مسائل را بیان داشتند.

تصمیم گرفته شد که اسناد و اموال تاجران در مکان واحد طی مراحل شود، در رابطه به فوموکیشن حکم امیرالمومنین حفظه‌الله صراحت دارد.

محترم الحاج عزیزی در رابطه به صادرات و اجازه وزارت محترم زراعت بیان داشت: ما با آنها در تماس می‌شویم و موضوع را حل خواهیم نمود و همچنین در قسمت مشکلات و نگرانی‌های تاجران از بابت امنیت دفتر و گدام فیصله گردید که هیچ‌کس بدون حکم محکمه اجازه ندارد، مزاحم تاجران گردند.

در اخیر این جلسه با توافق نمایندگان ادارات فیصله گردید که مشکلات یادشده تاجران در بندرحیرتان همراه با راه‌حل‌های آن جهت طی مراحل بعدی به ریاست‌الوزرای کشور پیشنهاد گردد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۹ - ۱۷:۵
Background image

جلسه تقویت هماهنگی و رسیدگی به مشکلات و چالش‌های صنعت‌کاران برگزار گردید

محترم الحاج نورالدین عزیزی، سرپرست وزارت صنعت و تجارت با محترم شیرباز کمین‌زاده، رئیس اتاق صنایع و معادن افغانستان، محترم سخی‌احمدی پیمان و روئسای سکتورهای تولیدی و صنعتی کشور

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۸ - ۱۶:۵۴
Background image

الحاج عزیزی: کسانی که در افغانستان سرمایه‌گذاری می‌کنند؛ در حدود 50درصد مفاد می‌کنند

محترم الحاج نورالدین عزیزی، سرپرست وزارت صنعت و تجارت ا.ا. افغانستان با هیئت از سرمایه‌گذاران و تاجران جمهوری ترکیه تحت ریاست محترم شیخ عمر، رئیس علمای آنادولو آن کشور در دفتر کاری شان. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۶ - ۱۳:۲۰
Background image

فابریکه تولیدی خالدرستم خپل روزانه ظرفیت تولید 3تن دارد

فابریکه تولیدی نوشیدنی‌های غیرالکلی خالدرستم خپل با سرمایه‌گذاری 8میلیون افغانی و با داشتن 7پایه ماشین در ولایت میدان وردک ایجاد شده است.

BACK TO NEWS