دیدار آقای الحاج عزیزی با رئیس شرکت شرنک روسیه

reza_admin
شنبه ۱۴۰۱/۸/۲۸ - ۹:۵۰
دیدار آقای الحاج عزیزی با رئیس شرکت شرنک روسیه

پنج‌شنبه مورخ 22ربیع‌الثانی 1444 / 26عقرب 1401

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با محترم عبدالنافع رئیس شرکت شرنک روسیه دیدار نمود.

در این دیدار سرپرست وزارت صنعت و تجارت ضمن قدردانی از آقای عبدالنافع مبنی بر پذیرای خوب شان از هئیت ا.ا‌. افعانستان در روسیه و تشکری از حضور اوشان در کشور از فعالیت‌های نیک شرکت شرنک اظهار خرسندی نموده، علاوه کرد که الحمدالله افغانستان بستر خوبی برای سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی گردیده و ما درصدد ایجاد سهولت‌های بیشتر استیم و اطمینان می‌دهیم که با تمام قوت از جان و مال سرمایه‌گذاران حمایت و حفاظت می‌شود.

متعاقبا محترم عبدالنافع رئیس شرکت شرنک روسیه از ظرفیت‌های موجود سرمایه‌گذاران کشور در روسیه معلومات ارایه کرده و بیان داشت که با توجه به مشاهدات و ارزیابی‌ها، تجارافغان مقیم کشور فدراتیف روسیه، سرمایه‌گذاران روسی و کشورهای منطقه علاقمند سرمایه‌گذاری در افغانستان می‌باشند.

در اخیر محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت تاکید کرد که این وزارت آماده‌ی همکاری همه‌جانبه با سرمایه‌گذاران بوده و از سرمایه‌گذاری آنها در افغانستان استقبال می‌کند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۱/۹/۶ - ۸:۲۷
Background image

دعوت از سرمایگذاران جمهوری اسلامی ایران جهت سرمایگذاری در افغانستان

محترم الحاج نورالدین عزیزی وزیر صنعت وتجارت با شماری از سرمایگذاران جمهوری اسلامی ایران دیدار و برنامه های آنان در رابطه به چگونگی سرمایگذاری در بخش‌های صنایع و استخراج معادن در. . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۹/۶ - ۸:۲۰
Background image

بزرگترین محموله‌ی میوه‌خشک و زعفران کشور از راه زمین به اروپایی، استرالیا و کانادا صادر شد

محفلی که به همین مناسبت دایر گردیده بود، محترم مولوی قدرت‌الله جمال معین وزارت صنعت و تجارت، محترم خان‌جان الکوزی رئیس اتاق مشترک افغانستان – پاکستان، بزرگان ا.ا و سکتورخصوصی حضور. . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۸/۲۹ - ۱۰:۸
Background image

اشتراک شرکت‌های افغانستان در نمایشگاه‌ی کشور چین

ششمین نمایشگاه‌ی صادرات و واردات کشور چین و کشورهای جنوب آسیا و بیست و ششمین نمایشگاه‌ی کنمینک با حضور شرکت‌های از افغانستان افتتاح شد.

BACK TO NEWS