دیدار سرپرست وزارت صنعت و تجارت با هیئت رهبری بوردعالی مشورتی متشبثین ملی افغانستان

yonus_shafaq
دوشنبه ۱۳۹۹/۸/۲۶ - ۱۵:۸
دیدار سرپرست وزارت صنعت و تجارت با هیئت رهبری بوردعالی مشورتی متشبثین ملی افغانستان

دوشنبه ۲۶ عقرب ۱۳۹۹

محترم نثاراحمد غوریانی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با هیئت رهبری بوردعالی مشورتی متشبثین ملی افغانستان و اعضای این بورد، در تالار کنفرانس‌های این وزارت دیدار و روی مشکلات صنعت‌کاران و تجارعضو این بورد بحث و تبادل‌نظر کرد.

بوردعالی مشورتی متشبثین ملی افغانستان یک نهاد مستقل، متشکل از صنعت‌کاران و تجار افغانستان می‌باشد که به منظور حل مشکلات اعضای‌شان با این وزارت و سایر وزارت‌خانه‌ها و نهادهای دولتی هماهنگ کار می‌نماید.

در این دیدار، اعضای هیئت رهبری بورد متذکره؛ ضمن تبریکی گزنیش آقای غوریانی به حیث سرپرست وزارت صنعت و تجارت، مشکلات‌شان را در بخش‌های مختلف و انتخاب سرپرست جدیدبورد را با رهبری این وزارت شریک کردند.

رئیس قبلی این بورد، محترم حاجی رحیم گردیزی با مشوره‌ی اعضای بورد و مقام رهبری وزارت صنعت و تجارت به حیث سرپرست بوردعالی مشورتی متشبثین ملی افغانستان انتخاب گردید.

محترم نثاراحمد غوریانی ضمین تبریکی سرپرست جدید این بورد گفت: وزارت همکار همیشگی بورد بوده و خواهد بود و در حل مشکلات اعضای‌شان با آنها همکاری می‌نماید.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۳ - ۱۶:۵۲
Background image

آمادگی برای برگزاری هشتمین نشست موافقتنامه ترانزیت و تجارت افغانستان- پاکستان ( اپتیکا)

جلسۀ آمادگی و هماهنگی وزارت خانه های سکتوری و سکتور خصوصی کشور برای برگزاری هشتمین نشست کمیتۀ هماهنگی موافقتنامه ترانزیت و تجارت افغانستان- پاکستان (اپتیکا) در سالون کنفرانس های وزارت. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۲ - ۲۰:۰
Background image

نخستین محموله‌ی کالاهای تجارتی ایران از طریق خط‌آهن وارد کشور شد

برای نخستین بار یک محموله‌ی وارداتی کالاهای تجارتی جمهوری اسلامی ایران از طریق خط‌آهن هرات – خواف وارد شهر هرات شده است که این محموله در حدود 400تُن سمنت را شامل می‌شود.

چهارشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۲ - ۱۹:۵۶
Background image

اوزبیکستان روابط تجارتی - ترانزیتی و همکاری‌های اقتصادی‌اش را با افغانستان گسترش می‌دهد

نشست آنلاینی که میان وزارت صنعت و تجارت جمهوری اسلامی افغانستان، وزارت سرمایه‌گذاری و تجارت خارجی جمهوری اوزبیکستان، سفارت‌ خانه‌های دوکشور و نمایندگان از سکتورخصوصی هر دوجانب برگزار. . .

BACK TO NEWS