شریک‌سازی نگرانی‌های تاجران کشور در ملاقاتی با سفیر پاکستان

reza_admin
پنجشنبه ۱۴۰۲/۶/۱۶ - ۹:۴۱
شریک‌سازی نگرانی‌های تاجران کشور در ملاقاتی با سفیر پاکستان

چهارشنبه مورخ 20صفرالمظفر 1445 / 15سنبله 1402

محترم الحاج نورالدین عزیزی وزیر صنعت و تجارت با محترم عبیدالرحمن نظامانی سفیر جمهوری اسلامی پاکستان مقیم کابل در دفتر شان ملاقات نموده، مشکلات و نگرانی‌های تجار کشور را با وی در میان گذشت.

در این ملاقات سرپرست وزارت صنعت و تجارت افغانستان در رابطه به اموال ترانزیتی تجار افغان که در لست حساس جمهوری پاکستان قرار گرفته است و ترخیص اموال ترانزیتی که در بندر کراچی با تاخیر مواجع شده است؛ با ایشان صحبت نموده، از سفیر محترم خواست تا مسئولین کشور شان در زمینه رسیدگی کند.

محترم عبیدالرحمن نظامانی سفیر جمهوری اسلامی پاکستان مقیم کابل با تاکید بر تحکیم روابط تجاری افغانستان - پاکستان، اطمینان داد که نگرانی‌ها را به زودی با مسئولین پاکستانی شریک نموده تا مشکلات پیش آمده حل گردد.

برای پیگیری بیشتر این موضوع؛ محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت ا.ا‌.ا، قرار است با مسئولین وزارت تجارت پاکستان نیز صحبت و مشکل را برطرف نماید.

قابل ذکر است که رهبری وزارت پیگیر این موضوع است و تلاش می‌نماید تا از منافع برحق تاجران کشور دفاع نماید.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۳:۲۹
Background image

 جلسه هیئت مدیره اداره انکشاف صادرات کشمش، میوه‌جات، سیزیجات و نباتات طبی برگزار گردید

جلسه هیئت مدیره اداره انکشاف صادرات کشمش، میوه‌جات، سیزیجات و نباتات طبی تحت ریاست محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت و رئیس هیئت مدیره این اداره

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۸ - ۱۴:۵۳
Background image

استماع مشکلات تاجران در بندرحیرتان

در جلسه که تحت ریاست محترم الحاج نورالدین عزیزی وزیر صنعت و تجارت با حضور نمایندگان اداران ذیدخل و اعضای سکتور خصوص مشکلات تاجران بندر حیرتان استماع و راه‌حل‌های آن جستجو گردید.

پنجشنبه ۱۴۰۲/۶/۱۶ - ۹:۴۱
Background image

شریک‌سازی نگرانی‌های تاجران کشور در ملاقاتی با سفیر پاکستان

محترم الحاج نورالدین عزیزی وزیر صنعت و تجارت با محترم عبیدالرحمن نظامانی سفیر جمهوری اسلامی پاکستان مقیم کابل در دفتر شان ملاقات نموده، مشکلات و نگرانی‌های تجار کشور را با وی در میان. . .

BACK TO NEWS