ملاقات با فابریکه‌داران محترم پارک صنعتی شیخ‌مصری

reza_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۴/۷ - ۱۶:۵۴
ملاقات با فابریکه‌داران محترم پارک صنعتی شیخ‌مصری

سه‌شنبه مورخ 7سرطان 1401

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با فابریکه‌داران محترم پارک صنعتی شیخ‌مصری ولایت ننگرهار در تالارعمومی کنفرانس‌های این وزارت ملاقات کرد.

در این ملاقات محترم احسان‌الله فطرت رئیس توزیع زمین و مراقبت پارک‌های صنعتی، مولوی محمدزمان ناصری رئیس انکشاف و تطبیق پالیسی پارک‌های صنعتی، رئیس اطلاعات و ارتباط عامه، محترم تور ملنگ رئیس اتاق صنایع و معادن ولایت ننگرهار و فابریکه‌داران این پارک حضور داشتند.

رئیس اتاق صنایع و معادن ولایت ننگرهار به نمایندگی از فابریکه‌داران این پارک صحبت نموده، خواسته‌ها و پیشنهادات را به صورت کتبی ارایه نموده و مشکلات فابریکه‌داران را بیان داشتند.

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت ضمن تأکید به حرام بودن جریمه از دید بزرگان ا.ا. افغانستان، گفت که شما حامیان اقتصادی مردم افغانستان استید و ما هم توجه‌ داریم که برای فابریکه‌داران سختی بوجود نیاید.

در اخیر سرپرست وزارت صنعت و تجارت به رئیس توزیع زمین و مراقبت پارک‌های صنعتی هدایت داد تا یک کمیته متشکل از وزارت و فابریکه‌داران این پارک ساخته شود و در مورد خواسته‌های فابریکه‌داران کار صورت گیرد.  

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۹ - ۱۵:۵۲
Background image

دیدار محترم الحاج نورالدین عزیزی با اعضای سکتورساختمان

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با اعضای سکتورساختمان کشور دیدار و در رابطه به ایجاد اتاق ساختمان با آنها بحث و گفتگو نمود.

پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۳ - ۱۲:۵۰
Background image

بازدید از پارک صنعتی شوراندام

محترم مولوی قدرت‌الله جمال معین وزارت صنعت و تجارت در سفرشان به ولایت قندهار از پارک صنعتی شوراندام این ولایت بازدید کرد.

پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۳ - ۱۱:۴۰
Background image

ملاقات با تاجران میوه‌خشک

محترم مولوی قدرت‌الله جمال معین وزارت صنعت و تجارت با تاجران میوه‌خشک ملاقات نمود.

BACK TO NEWS