ملاقات با فابریکه‌داران محترم پارک صنعتی شیخ‌مصری

reza_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۴/۷ - ۱۶:۵۴
ملاقات با فابریکه‌داران محترم پارک صنعتی شیخ‌مصری

سه‌شنبه مورخ 7سرطان 1401

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با فابریکه‌داران محترم پارک صنعتی شیخ‌مصری ولایت ننگرهار در تالارعمومی کنفرانس‌های این وزارت ملاقات کرد.

در این ملاقات محترم احسان‌الله فطرت رئیس توزیع زمین و مراقبت پارک‌های صنعتی، مولوی محمدزمان ناصری رئیس انکشاف و تطبیق پالیسی پارک‌های صنعتی، رئیس اطلاعات و ارتباط عامه، محترم تور ملنگ رئیس اتاق صنایع و معادن ولایت ننگرهار و فابریکه‌داران این پارک حضور داشتند.

رئیس اتاق صنایع و معادن ولایت ننگرهار به نمایندگی از فابریکه‌داران این پارک صحبت نموده، خواسته‌ها و پیشنهادات را به صورت کتبی ارایه نموده و مشکلات فابریکه‌داران را بیان داشتند.

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت ضمن تأکید به حرام بودن جریمه از دید بزرگان ا.ا. افغانستان، گفت که شما حامیان اقتصادی مردم افغانستان استید و ما هم توجه‌ داریم که برای فابریکه‌داران سختی بوجود نیاید.

در اخیر سرپرست وزارت صنعت و تجارت به رئیس توزیع زمین و مراقبت پارک‌های صنعتی هدایت داد تا یک کمیته متشکل از وزارت و فابریکه‌داران این پارک ساخته شود و در مورد خواسته‌های فابریکه‌داران کار صورت گیرد.  

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۳:۲۹
Background image

 جلسه هیئت مدیره اداره انکشاف صادرات کشمش، میوه‌جات، سیزیجات و نباتات طبی برگزار گردید

جلسه هیئت مدیره اداره انکشاف صادرات کشمش، میوه‌جات، سیزیجات و نباتات طبی تحت ریاست محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت و رئیس هیئت مدیره این اداره

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۸ - ۱۴:۵۳
Background image

استماع مشکلات تاجران در بندرحیرتان

در جلسه که تحت ریاست محترم الحاج نورالدین عزیزی وزیر صنعت و تجارت با حضور نمایندگان اداران ذیدخل و اعضای سکتور خصوص مشکلات تاجران بندر حیرتان استماع و راه‌حل‌های آن جستجو گردید.

پنجشنبه ۱۴۰۲/۶/۱۶ - ۹:۴۱
Background image

شریک‌سازی نگرانی‌های تاجران کشور در ملاقاتی با سفیر پاکستان

محترم الحاج نورالدین عزیزی وزیر صنعت و تجارت با محترم عبیدالرحمن نظامانی سفیر جمهوری اسلامی پاکستان مقیم کابل در دفتر شان ملاقات نموده، مشکلات و نگرانی‌های تجار کشور را با وی در میان. . .

BACK TO NEWS