هفتمین جلسه‌ی اعضای هیئت مدیره‌ی اتحادیه‌ی قالین برگزار گردید

reza_admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۲:۲۳
هفتمین جلسه‌ی اعضای هیئت مدیره‌ی اتحادیه‌ی قالین برگزار گردید

سه‌شنبه مورخ 17جمادی‌الاول 1444 / 20جدی 1401

هفتمین جلسه‌ی اعضای هیئت مدیره‌ی اتحادیه‌ی مؤلدین و صادرکنندگان قالین تحت ریاست محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت در تالارعمومی این وزارت برگزار گردید.

در این جلسه که تمام اعضای هیئت مدیره‌ی اتحادیه‌ی مؤلدین و صادرکنندگان قالین به شکل حضوری و آنلاین حضور داشتند، در آغاز در رابطه به جلسه‌ی قبلی این اتحادیه معلومات ارایه گردیده و در مورد اساس‌نامه‌ و شرایط استخدام رئیس هیئت عامل این اتحادیه بحث صورت گرفت.

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با تأکید به حمایت این وزارت و استخدام هیئت اتحادیه‌ی مؤلدین و صادرکنندگان قالین، بیان داشت که این اتحادیه مربوط به افغانستان بوده و هدف از ایجاد آن خدمت به مردم، صنعت قالین و وطن می‌باشد.

آقای الحاج عزیزی اضافه کرد که خواست وزارت صنعت و تجارت ارتقا و جایگاه کهن قالین کشور می‌باشد که باید انستیتوت قالین ساخته و جهت دیزاین نقشه‌های جدید قالین دیزاینران از سوی اتحادیه استخدام گردد.

در اخیر این جلسه اساس‌نامه‌ی اتحادیه‌ی مؤلدین و صادرکنندگان قالین نهایی و کمیته‌ی پروسه‌ی استخدام از اعضای این اتحادیه ساخته شد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۸:۴۳
Background image

استماع مشکلات صنعت‌کاران

محترم مولوی قدرت‌الله جمال معین وزارت صنعت و تجارت در جلسه‌ای که با محترم محمدکریم عظیمی رئیس اجرائیه‌ی اتاق صنایع و معادن کابل، محترم مطیع‌الله نسیم‌زرمتی عضو بورد مشورتی اتاق کابل

یکشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۴:۳
Background image

فابریکه گندم کوبان هری افتتاح گردید

محترم الحاج نورالدین عزیزی وزیر صنعت و تجارت ا.ا.ا با حضورهیئت همراه شان فابریکه تولید آرد (گندم کوبان هری) را افتتاح نمودند.

شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۸:۵۱
Background image

دیدار محترم الحاج عزیزی با اعضای اتحادیه صادرکنندگان ولایت هرات

محترم الحاج نورالدین عزیزی، وزیر صنعت وتجارت با اتحادیه صادرکننده‌گان هرات دیدار و تبادل نظر نمود.

BACK TO NEWS