بحث در مورد مشکلات فابریکه‌داران

reza_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۲/۲۷ - ۱۴:۱۶
بحث در مورد مشکلات فابریکه‌داران

دوشنبه مورخ 27ثور 1401

جلسه‌ی تحت ریاست محترم سیدعبدالعظیم قریشی رئیس عمومی پارک‌های صنعتی و امورصنایع وزارت صنعت و تجارت با اشتراک تعدادکثیری از صنعت‌کاران و فابریکه‌داران از بخش‌های مختلف دایر و در رابطه به مشکلات صنعت‌کاران و فابریکه‌داران بحث صورت گرفت.

رئیس عمومی پارک‌های صنعتی و امورصنایع این وزارت ضمن آرزومندی پیشرفت صنعت در کشور گفت که ما خادم و خدمت‌گار شما صنعت‌کاران استیم و هدف ما جمع‌آوری صنعت‌کاران تحت یک چترواحد، نهادواحد و شکوفای اقتصادی افغانستان است که بدون همکاری شما امکان‌ پذیر نیست. وزارت صنعت و تجارت به خصوص ریاست عمومی پارک‌ها صنعتی و امورصنایع  به هیج نهاد موازی اجازه نخواهد داد که در امورکاری مداخله نماید.

وی اضافه کرد که داشتن یک نهادواحد جهت ایجاد سهولت بیشتر برای صنعت‌کاران است و مقام رهبری وزارت صنعت و تجارت باورمند است که تعدد نهادها به نفع صنعت کشور نیست.

بعداً محترم فیضان در رابطه به آغاز کار مشترک صنعت‌کاران و فابریکه‌داران و تاریخچه‌ی اتاق صنایع و معادن افغانستان معلومات کافی ارایه کرده و ضمن خواستار رسیدگی به نگرانی‌ها، چالش‌ها و مشکلات صنعت‌کاران، بیان داشت که اگر وزارت صنعت و تجارت به اینها رسیدگی کند؛ فابریکه‌های متوسط و کوچک بیشتر از پیش با ثبات‌تر خواهد شد.

در ادامه محترم الحاج جبار صافی و تعدادی از اشتراک‌کنندگان صحبت نموده و خواستار انتخابات زودهنگام اتاق صنایع و معادن افغانستان شدند.

محترم سیدعبدالعظیم قریشی رئیس عمومی پارک‌های صنعتی و امورصنایع این وزارت با تأکید به توحیدنهادها، گفت که این وزارت از فرد و شخص خاص حمایت ننموده و حمایت ما از نهاد مشخص به نام اتاق صنایع و معادن افغانستان است، چون هدف و اولویت ما رشدصنعت و صنعت‌کاران کشور می‌باشد.

وی افزود که اگر شما خواستار انتخابات زودهنگام استید، مطابق به قانون اتاق‌ها و اساس‌نامه‌ی اتاق صنایع و معادن افغانستان اقدام نماید و وزارت به عنوان حامی سکتورخصوصی مطابق به قانون از شما حمایت می‌کند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۰:۳۰
Background image

دیدار محترم الحاج نورالدین عزیزی با رهبری و اعضای اتاق صنایع و معادن

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با رهبری و اعضای هیئت محترم مدیره‌ی اتاق صنایع و معادن افغانستان در تالارعمومی این وزارت دیدار کرد.

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۲:۲۳
Background image

هفتمین جلسه‌ی اعضای هیئت مدیره‌ی اتحادیه‌ی قالین برگزار گردید

هفتمین جلسه‌ی اعضای هیئت مدیره‌ی اتحادیه‌ی مؤلدین و صادرکنندگان قالین تحت ریاست محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت در تالارعمومی این وزارت برگزار گردید.

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۴:۲۵
Background image

جلسه‌ی هماهنگی با اتاق‌های سکتوری پیرامون تطبیق طرح حمایت از تولیدات‌داخلی

جلسه‌ی هماهنگی با اتاق‌های سکتوری پیرامون چگونگی تطبیق طرح حمایت از تولیدات‌داخلی در حضور داشت نمایندگان اتاق‌ها تحت ریاست محترم الحاج نورالدین عزیزی وزیر صنعت و تجارت برگزار گردید.

BACK TO NEWS