بررسی وضعیت بازار در ولایت‌ های ننگرهار و بامیان

reza_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۳/۱۸ - ۸:۲
بررسی وضعیت بازار در ولایت‌ های ننگرهار و بامیان

دوشنبه ۱۷ جوزا ۱۴۰۰

کمیسیون جلوگیری از تولید، تورید و عرضه‌ی اجناس بی‌کیفیت، تاریخ‌گذشته و تقلبی در ولایت ننگرهار و بامیان به منظور کنترول قیمت‌ها و شناسای مواد بی‌کیفیت و تاریخ‌گذشته بررسی‌های‌ شان را از بازارهای این ولایت‌ انجام دادند.

در جریان بازدید هیأت این کمیسیون از نواحی مختلف شهر جلال آباد در حدود ۷۰کیلو گرام مواد غذایی و مصرفی تاریخ‌گذشته  جمع‌آوری گردید.

کمیسیون متذکره تحت رهبری وزارت صنعت و تجارت با عضویت ده اداره‌ی دولتی و سکتورخصوصی در مرکز و ولایات مطابق قانون حمایت از مستهلک ایجاد گردیده و این کمیسیون بررسی‌های منظم را از وضعیت بازار به منظور کنترول قیمت موادغذایی و سایر موادمصرفی و شناسای مواد بی‌کیفیت و تاریخ‌گذشته در مرکز و ولایات انجام می دهد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۸:۲۳
Background image

نهایی شدن طرزالعمل تطبیق بسته ی تشویقی ۶ فیصدی برای صادرات قالین

جلسه ی نهایی سازی طرزالعمل بسته ی تشویقی %۶ برای افزایش صادرات قالین تحت ریاست نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت و با اشتراک نمایندگان سکتور قالین کشور در سالون کنفرانس های شهید سید. . .

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۸:۲۰
Background image

دیدار وزیر صنعت وتجارت با سفیر و نماینده ی فوق العاده ی افغانستان در جمهوری هندوستان

نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت با محترم فرید ماموندزی سفیر و نماینده ی فوق العاده ی جمهوری اسلامی افغانستان در دهلی جدید هندوستان در دفتر کارش دیدار و روی فرصت های گسترش روابط. . .

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۸:۱۷
Background image

معرفی رئیس جدید مالی و حسابی وزارت صنعت و تجارت

جلسۀ هئیت رهبری وزارت صنعت و تجارت تحت ریاست نثاراحمد غوریانی وزیر صنعت و تجارت به منظور بحث و بررسی روی مسایل کاری و چگونگی تطبیق هرچه بهتر برنامه های این وزارت در قالب «صد روز صد مژده. . .

BACK TO NEWS