افتتاح صندوق رسیدگی به قضایای آزار و اذیت زنان در ریاست عمومی ثبت مرکزی و مالکیت¬های فکری

reza_admin
چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۰ - ۱۰:۱۲
افتتاح صندوق رسیدگی به قضایای آزار و اذیت زنان در ریاست عمومی ثبت مرکزی و مالکیت¬های فکری

سه شنبه ۱۹ اسد ۱۴۰۰

صندوق رسیدگی به قضایای آزار و اذیت زنان در ریاست عمومی ثبت مرکزی و مالکیت¬های فکری وزارت صنعت و تجارت به منظور رسیدگی به قضایای آزار و اذیت زنان مراجع کننده و کارمندان این ریاست با حضور روسای عمومی مالی و اداری، ثبت مرکزی ومالکیت¬های فکری و آمر جندر این وزارت در مقر آن ریاست افتتاح گردید.

این صندوق به هدف دریافت شکایت¬ها و نظرهای زنان مراجع کننده و زنان کارمند در ریاست عمومی ثبت مرکزی و مالکیت¬های فکری وزارت صنعت و تجارت در بهبود روند کاری، جلوگیری از فساد اداری و آزار و اذیت زنان در این ریاست ایجاد گردیده است.

رهبری وزارت صنعت و تجارت مصمم به مبارزه با فساد اداری، اخلاقی و آزار و اذیت زنان در تمامی اداره¬های این وزارت می¬باشد و به همین منظور چندین صندوق درج شکایات را در ریاست¬های این وزارت به هدف دریافت پیشنهادها و شکایت¬های زنان از برخورد نادرست کارمندان این وزارت ایجاد کرده است.

شکایت¬ها، نظرها و پیشنهادهای وارد شده به این صندوق به طور مستقیم از سوی رهبری وزارت صنعت و تجارت مطالعه و به شکایت¬ها و پیشنهادها رسیدگی عاجل صورت می¬گیرد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۲ - ۱۲:۴۴
Background image

دیدار سرپرست وزارت صنعت و تجارت با فابریکه‌داران

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با فابریکه‌داران فازدوم پارک صنعتی جمعه‌محمد محمدی دیدار و در مورد مشکلات و پیشنهادات‌شان بحث و تبادل‌نظر کرد.

پنجشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۲ - ۱۰:۵۶
Background image

مشوره با تاجران واردکننده‌ی تیل

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با جمع از تاجران واردکننده‌ی تیل ولایت‌های قندهار، فراه و نیمروز در تالار کنفرانس‌های مقام این وزارت دیدار و در مورد ورد تیل بی‌کیفیت به. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۲ - ۱۰:۵۲
Background image

جلسۀ مشورتی و نظرخواهی با واردکنندگان مواد نفتی و گاز مایع برگزار گردید

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با تاجران و واردکنندگان موادنفتی و گازمایع روی عوامل بلندرفتن قیمت‌ها، شناسایی مشکلات و راه‌های حل پیشنهادی به منظور افزایش حجم واردات. . .

BACK TO NEWS