افتتاح پارک صنعتی کوتل تخت و توزیع تصدیق‌نامه‌ها برای 20فابریکه

reza_admin
شنبه ۱۴۰۱/۲/۲۴ - ۹:۸
افتتاح پارک صنعتی کوتل تخت و توزیع تصدیق‌نامه‌ها برای 20فابریکه

چهارشنبه مورخ 22ثور ۱۴۰۱

پارک صنعتی کوتل تخت ولایت میدان وردک روزگذشته، افتتاح و برای 20تن از فابریکه‌داران در این ولایت تصدیق‌نامه‌های دریافت زمین توزیع گردید.

در برنامه‌ای که به همین مناسبت برگزار گردیده بود؛ محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت، محترم انعام‌الله سمنگانی معاون سخن‌گوی ا.ا‌.ا، والی و معاون والی و شاروال ولایت میدان وردک، نمایندگان محترم اتاق‌های صنایع و معادن افغانستان و تجارت و سرمایه‌گذاری، روئسای این وزارت، صنعت‌کاران، تاجران و سرمایه‌گذاران اشتراک نموده بودند.

در آغاز محترم عبدالعظیم قریشی رئیس عمومی پارک‌های صنعتی و امورصنایع این وزارت ضمن ارائه‌ی مختصر معلومات در مورد پارک‌های صنعتی، بیان داشت که پالیسی ا.ا‌. افغانستان اقتصاد محور است و تطبیق‌کننده‌ی این پالیسی وزارت صنعت و تجارت و ادارات سکتوراقتصادی می‌باشد.

متعاقباً محترم انعام‌الله سمنگانی با تأکید به خود‌کفای کشور، اظهار داشت که خودکفای اقتصادی بدون رشد صنعت امکان پذیر نیست. وی اضافه کرد که افغانستان منحیث یک کشور زراعتی در جهان شناخته می‌شود و اما سکتور زراعت و صنعت مخالف نه، بل معاون و ممد یکدیگر می‌باشند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۹ - ۱۵:۵۲
Background image

دیدار محترم الحاج نورالدین عزیزی با اعضای سکتورساختمان

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با اعضای سکتورساختمان کشور دیدار و در رابطه به ایجاد اتاق ساختمان با آنها بحث و گفتگو نمود.

پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۳ - ۱۲:۵۰
Background image

بازدید از پارک صنعتی شوراندام

محترم مولوی قدرت‌الله جمال معین وزارت صنعت و تجارت در سفرشان به ولایت قندهار از پارک صنعتی شوراندام این ولایت بازدید کرد.

پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۳ - ۱۱:۴۰
Background image

ملاقات با تاجران میوه‌خشک

محترم مولوی قدرت‌الله جمال معین وزارت صنعت و تجارت با تاجران میوه‌خشک ملاقات نمود.

BACK TO NEWS