زمین پارک‌های صنعتی بُست و دوراهی لشکرگاه ولایت هلمند آماده توزیع می‌باشد

anwar_admin
یکشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۶:۰
زمین پارک‌های صنعتی بُست و دوراهی لشکرگاه ولایت هلمند آماده توزیع می‌باشد

یک شنبه ۳۰ رجب المرجب ۱۴۴۵/ ۲۲ دلو ۱۴۰۲

در سفری که محترم قاری عبدالمجید قیام، رئیس عمومی پارک‌های صنعتی و امورصنایع این وزارت به ولایت هلمند داشتند، در نشستی با صنعت‌کاران این ولایت اعلام گردید که زمین پارک‌های صنعتی بُست و دوراهی لشکرگاه ولایت هلمند برای صنعت‌کاران این ولایت آماده توزیع می‌باشد.

این نشست که تحت رهبری محترم مولوی محمدنبی حماس، معاون والی هلمند با حضور محترم قاری عبدالمجید قیام، رئیس عمومی پارک‌های صنعتی و امورصنایع، محترم انجنیر عبدالخالق خسرو، رئیس توزیع زمین و مراقبت پارک‌های صنعتی این وزارت، محترم رحمت‌الله، رئیس اتاق صنایع و معادن ولایت هلمند و صنعت‌کاران این ولایت دایر گردیده بود؛ روند توزیع زمین در پارک‌های صنعتی مطابق طرزالعمل خاص تشریح گردید و از صنعت‌کاران این ولایت خواسته شد تا جهت دریافت زمین در این دوپارک صنعتی ورقه‌های درخواستی شان را با وزارت شریک سازند.

همچنین در این نشست به پرسش‌های صنعت‌کاران در رابطه به پارک‌های صنعتی، توزیع زمین در پارک‌ها و سایر موضوعات پاسخ ارایه گردید.

در اخیر این نشست، یک کمیته متشکل از صنعت‌کاران ولایت هلمند ترتیب گردید تا روی ساخت زیربناهای پارک‌های متذکره تصمیم و کار صورت گیرد. 

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۸:۵۲
Background image

ملاقات سرپرست وزارت صنعت و تجارت ا.ا. افغانستان با هیئت جمهوری اسلامی ایران

محترم الحاج نورالدین عزیزی، سرپرست وزارت صنعت و تجارت ا.ا. افغانستان با محترم ابوالفضل چمندی، معاون هماهنگی اموراقتصادی ولایت خراسان رضوی و هیئت

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱ - ۱۲:۲۸
Background image

پیرامون قیمت‌گذاری سنگ‌های قیمتی و نیمه‌قیمتی بحث صورت گرفت

جلسه که تحت ریاست محترم الحاج نورالدین عزیزی، سرپرست وزارت صنعت و تجارت با اشتراک نمایندگان وزارت‌های محترم مالیه، معادن و پترولیم و زراعت، آبیاری و مالداری دایر گردیده بود، در رابطه به. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱ - ۱۰:۵۶
Background image

ملاقات معین امور صنعت و تجارت با مسئولین اتحادیه دوایی داکتران

محترم مولوی قدرت‌الله جمال، معین امور صنعت و تجارت این وزارت با محترم دوکتور الکوزی و اعضای اتحادیه دوایی داکتران ملاقات نمود.

BACK TO NEWS